Pes se vyděsí, když do místnosti vstoupí obří verze jeho oblíbené hračky

Pes se vyděsí, když do místnosti vstoupí obří verze jeho oblíbené hračky

Je zábavné sledovat, jak naši psi reagují na náhodné a nečekané věci. Vzhledem k tomu, že psi mají různé osobnosti, mají také různé reakce na všechno. Proto někteří lidé rádi připravují svým chlupatým kamarádům žertíky, aby viděli, jak na ně budou reagovat.”

Tento majitel si rád dělá žerty ze svého bígla náhodnými věcmi.

Screenshot z Youtube

Zdroj:
Screenshot z Youtube

Bígl Maymo čelí téměř každý den tunám náhodných věcí kvůli hloupým žertíkům svého majitele. Některé dny uvidíte psa, jak honí krysu na dálkové ovládání. Jindy zase bude trhat mimozemské balonky o velikosti člověka.

Screenshot z Youtube

Zdroj:
Screenshot z Youtube

Tyto hloupé interakce jsou natáčeny a poté nahrávány na internet, aby je mohl vidět celý svět. Díky tomu se Maymo proslavil na internetu. Bígl má na YouTube kanál s více než 9,61 milionu odběratelů, na kterém jsou zachyceny jeho hloupé a veselé aktivity s jeho majitelem a někdy i s dalšími bíglovými kamarády

Bígl versus gumové kachničky.

Snímek obrazovky Youtube

Zdroj:
Snímek obrazovky Youtube

V jednom z Majmových videí na něj jeho majitel nachystal další matoucí žertík s použitím gumových kachniček. Gumové kachny jsou skvělé jako hračky pro psy, protože po dostatečně silném zmáčknutí vydávají pískavý zvuk. Maymův majitel začal tím, že dal bíglovi jednu gumovou kachničku.

Když Maymo vrtěl ocasem a užíval si kachní hračky na svém pelíšku, překvapilo ho, když nad něj jeho majitel náhle vysypal krabici plnou gumových kachniček.

Screenshot Youtube

Zdroj:
Screenshot Youtube

Množství gumových kačenek bylo ohromující a stačilo k tomu, aby hravého Maymoa omráčilo a zmátlo. Poté, co gumové kachničky zaplnily Maymův pelíšek, se pes na chvíli zastavil a pak se vrátil ke hře se žlutými pískátky. Maymo se snažil hrát si se všemi stejnými kačenkami, které se mu vysypaly na postel, ale bylo jich příliš mnoho. Kvůli neustálému vyměňování kachniček nakonec povalil postel na zem, jako by měl všech kachniček plné zuby.”

Maymo nevěděl, že žertík ještě neskončil.

Youtube Screenshot

Zdroj:
Youtube Screenshot

Maymo začal být frustrovaný ze všech kachen ležících na podlaze, i když si s gumovými kachnami hrál dál. Malé gumové kachničky a kameraman dokázali zaměstnat jeho pozornost, zatímco jeho majitel se připravoval na největší nastavení.

Youtube Screenshot

Zdroj:
Youtube Screenshot

Po chvíli se z druhé místnosti objevila obrovská kachna a Maymo vypadal ještě zmateněji než předtím. Na rozdíl od ostatních psů se ale nevyděsil a neutekl před ní. Místo toho se Maymo statečně přiblížil k obrovské kachně a zaútočil na ni.”

Maymova kamarádka Penny ho přišla zkontrolovat, ale byla jen v šoku z toho, co viděla.

Youtube Screenshot

Zdroj:
Youtube Screenshot

Statečný Maymo se snažil zabít a přemoci obřího kačera před sebou a při tom všem rozruchu možná probudil Penny z vedlejší místnosti. Štěňátko se vydalo ven a zkontrolovalo, co se za tím hlukem skrývá, a právě uvidělo tu nejzmatenější scénu, jakou kdy vidělo. Po několika vteřinách toho měla dost a prostě se vrátila do svého pokoje.”

Video skončilo vítězstvím Maya.

Youtube Screenshot

Zdroj:
Youtube Screenshot

Díky Maymovým ostrým tesákům se mu podařilo vypustit obří kachní balon. Když byl s balonem hotov, vypadal při pohledu do kamery tak pyšně.

Pokud chcete vidět další Maymova hloupá dobrodružství, určitě se zastavte na jeho kanálu a nezapomeňte toto video sdílet.

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share