Pes utěšuje koalu u misky s vodou

Pes utěšuje koalu u misky s vodou

Vždy je úžasné vidět mezidruhové přátelství zvířat. Na překvapivých zvířecích poutech je vždycky něco tak jedinečného a milého.

Od koček a psů až po domestikovaná a divoká zvířata, vždy je úžasné vidět, jak spolu zvířata vycházejí.

Liam Maguire

Zdroj:
Liam Maguire

Zvířata mají často své vlastní přátele, se kterými jsou nadšená z interakce. A přiznejme si, že když vidíme zvířata, jak si spolu hrají, naše srdce se rozplývá.

Ještě krásnější je, když si zvířata navzájem pomáhají v nouzi. Právě to se stalo koale a psovi, když Austrálii sužovaly lesní požáry.

Jackie

Zdroj:
Jackie

Mnoho lidí se svěřilo s příběhy žíznivých koal, které vlezly do dvorů svých sousedů, aby si nabraly trochu vody, zejména když stoupají teploty.

Riley a Olivia Stoneovi mají psa jménem Rusty, který má kamaráda jménem Quasi. Quasi je totiž koala. Ale jak uvidíte, Rustymu to nevadí a Quasimu také ne.

Facebook/Robert Frost

Zdroj:
Facebook/Robert Frost

Ti dva se už nějakou dobu přátelí. Quasi přijíždí na návštěvu na dvorek muže jménem Kevin. Jednoho dne se příbuzná Riley a Olivie Stoneových, Danielle Stoneová, rozhodla zachytit jejich krátkou a milou interakci na kameru.

Soused Robert Frost se rozhodl video sdílet na své stránce na Facebooku. Od té doby se stalo virálním hitem. V současné době má přes 7 milionů zhlédnutí a bylo sdíleno více než 220 000krát.

Facebook/Robert Frost

Zdroj:
Facebook/Robert Frost

Ačkoli se video může zdát “malé” (má pouhých 16 sekund), reakce, které vyvolalo, ukazují, jak velké ve skutečnosti je.

Quasi ve videu pije z velkého hrnce s vodou. Krátce poté se objeví Rusty a také si několikrát lokne. Zastaví se však a otočí se na Quasiho, který se také zastaví a ohlédne se na Rustyho.

K něžnému okamžiku dojde, když se dotknou nosy. Rusty skutečně olízne koalu ještě předtím, než se jejich nosy dotknou.

Je to krátký okamžik, ale tak silný. Kdo ví, jaké zvláštní schopnosti zvířata mají. Možná Rusty vycítil, že Quasi toho hodně prožívá, a snažil se ho utěšit.

Facebook/Robert Frost

Zdroj:
Facebook/Robert Frost

Ať už byl důvod jakýkoli, jsme rádi, že se to stalo, protože to jen dokazuje, že přátelství nezná hranic.

Diváci videa se také podělili o svůj vděk Frostovi za sdílení videa.

“Skvělé video, kámo. Vykouzlilo mi úsměv na tváři a určitě i mnoha dalším. Doufám, že se máš dobře.”

“Miluji přírodu ….Díky za příspěvek, Andrew.”

Facebook/Danielle Stone

Zdroj:
Facebook/Danielle Stone

Jsme moc rádi, že má Quasi takovou milou rodinu, která na něj dává pozor a ujišťuje se, že je v pořádku. Je tak milé vidět ho s jeho nejlepším kamarádem Rustym a jen to dokazuje, že zvířata různých druhů spolu mohou vycházet.

Podívejte se na video Rustyho a Quasiho níže!

Prosím SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share