Pes uvidí nejmenší opuštěné jehně a rozhodne se, že je to jeho dítě

Pes uvidí nejmenší opuštěné jehně a rozhodne se, že je to jeho dítě

Nic není tak roztomilé, jako když se zvířata učí mít se ráda navzdory svým rozdílům. Jsou skvělým příkladem toho, že láska nezná hranic.

Beau, malé jehňátko, se narodil o měsíc později. Přestože porod proběhl v pořádku, bylo zřejmé, že její biologická máma o ni nemá zájem.

Beauina máma o ni zřejmě nestála.

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

Po nějaké době čekání se Beauina majitelka Olivia rozhodla, že je čas Beau stáhnout, protože se o ni její máma nestará.

“Snažila jsem se s nimi být jen velmi trpělivá, ale člověk musí opravdu myslet na to, co je nejlepší,” řekla Olivia. “Když jsem si uvědomila, že to nepřipadá v úvahu, tak jsem věděla, že ji budu muset vytáhnout.”

Oliviin pes Max se k Beau choval jinak.”

Jako by věděl, čím Beau prochází, Max k ní chodil a olizoval ji, kdykoli plakala. Jako by chtěla dát ovečce najevo, že pokud ji její biologická máma nechce, Max bude rád její mámou místo ní.”

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

Dvojice si okamžitě padla do oka a snadno si vytvořila to nejzvláštnější pouto. Okamžitě mezi nimi vzniklo pouto, které neměli ani Beau a její máma.”

Byli nerozluční.”

“Jsou to opravdu dva hrášky v lusku. Aportování si osvojili okamžitě. Myslím, že ji prostě baví běhat vedle Maxe a Max si to užívá,” svěřila se Olivia s tím, jak se ti dva mají.

Pokaždé, když Beau uvidí Maxe, okamžitě se rozzáří. Vypadá to, že když má Maxe nablízku, je to ta nejšťastnější ovečka. S tím vším, čím si prošla, to byl takový pohled.”

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

Beau si takové štěstí rozhodně zaslouží.

Olivia pouštěla Beau z pastviny a ta se toulala po celém okolí se svým oblíbeným kamarádem Maxem. Jsou tak rozdílní, a přitom tak podobní.”

Na záběrech z jejich každodenního volna je jasně vidět, jak jsou v pohodě a šťastní, že žijí spolu. Spali spolu, hráli si spolu, a dokonce spolu i jedli.”

Max převzal roli Beauovy mámy.

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

Max jí poskytl veškerou lásku a náklonnost, kterou Beau nemohla dostat od své skutečné mámy, a zdá se, že to Beau zahojilo bolestné první dny.

“Přišel čas, aby se Beau vrátila k ostatním ovcím. Byla jsem psychicky připravená na to, že se od Maxe prostě odpojí,” vzpomíná Olivia. “Ale každý den, kdy jsme byli venku, Beau hned přiběhl. Je naprosto jasné, že mají mezi sebou vztah.”

Pro Beaua je Max nenahraditelný

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

“Beau je takový malý tyranský spratek. Nevím, jestli to má po Maxovi, protože Max je alfa pes,” svěřila se s oblibou. “Jsem moc ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.”

Pouto mezi matkou a dcerou, které si Max a Beau vytvořili, nemá obdoby. Pokud něco, tak to Beau pomohlo přenést se přes všechnu bolest. Společně se jejich životy staly jasnějšími a lepšími. Od prvního dne byli nejlepšími přáteli a i my jsme rádi, že se věci vyvinuly přesně tak, jak se vyvinuly.”

Podívejte se na video níže a buďte svědky toho, jak se Max stala mámou Beau.”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share