Pes vyběhne z domu s mrkví pro svého nejlepšího přítele koně

Pes vyběhne z domu s mrkví pro svého nejlepšího přítele koně

Čím více čteme o psech, kteří dělají úžasné, promyšlené nebo jedinečné věci, tím více se začínáme ptát: je opravdu něco, co psi nedokážou dělat? Nejenže jsou psi dost chytří na to, aby se rychle naučili triky, ale jsou také neuvěřitelně přátelští a soucitní k ostatním. Dokonce bychom mohli říci, že psi jsou mnohem soucitnější než někteří lidé.

Takže když jsme narazili na video psa, který přinesl svému koňskému kamarádovi speciální pamlsek, pomohlo to jen potvrdit naši teorii o tom, že psi jsou opravdu schopni udělat téměř cokoli.

Starostlivé štěně nejenže ví, že oblíbeným koňským pamlskem je mrkev, ale skutečně se vydal na cestu, aby koním mrkev takříkajíc donesl přímo do tlamy.

Facebook

Zdroj
Facebook

Tina LeVoir-Jones byla na návštěvě na farmě svého přítele, když narazila na chytrý trik jeho štěněte. Kdykoli byl čas, aby si kůň dal svačinu, pes se hned vrhl do akce. Tina video sdílela na Facebooku a brzy nasbíralo úctyhodný 1 000 sdílení a stovky lajků a komentářů.

“To je skvělé! Sledujte pozorně. Moje kamarádka má svého psa, který přináší mrkev svému koni,” řekla Tina řekl v popisku ke svému videu.

Facebook

Zdroj
Facebook

Na začátku videa se pes vynoří z domu s něčím v tlamě.

Je to mrkev a on má za úkol vykonat důležitý úkol. Chytré štěně přesně ví, kam má jít, a rozběhne se směrem k poli, proběhne stájemi a vyběhne směrem ke svému koňskému příteli.

Facebook

Zdroj
Facebook

Člověk by čekal, že většina psů se bojí koní – ale ne tento! Pejsek a kůň jsou zjevně dobří přátelé, protože ani jeden z nich nevypadá nervózně, když se pes blíží. Ve skutečnosti je kůň tak klidný a vyrovnaný, že se nenuceně poškrábe na zádech, když se její malý přítel přiblíží.

Facebook

Zdroj
Facebook

Když pes dojde ke koni, trpělivě počká, až se doškrábe na zádech, a pak jí šťouchne mrkev před obličej, jako by chtěl říct: “Podívej, co pro tebe mám.”

Kůň si pak milostivě vezme svačinu a celou ji sní – zatímco pes, jehož práce je hotová, poslušně běží zpět ke svému majiteli. Jak chytrý pes!

“Hodný pejsek!” Křičí na něj majitel chytrého štěněte.

Facebook

Zdroj
Facebook

Lidé se v komentářích podělili o svou lásku k videu, přičemž jeden uživatel uvedl:

“Udělal mi den 🎂 Takové sladké přátelství,”

Jiný dodal:

“Pes se postaral o to, aby jeho kamarád měl svačinu!”

Poslední osoba jednoduše dodala: “Omg!!! To je úžasné!!!”

Tohle je rozhodně jeden z nejúžasnějších triků, které jsme viděli dělat psa, a zároveň je to velmi pozorný a starostlivý čin. Znáte psa, který umí nějaké speciální triky? Dejte nám vědět v komentářích!

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

To je skvělé! Sledujte pozorně. Moje kamarádka nechala svého psa přinést mrkev svému koni 😊

Posted by Tina LeVoir-Jones v pátek 7. července 2017

Share