Pěstounka se ujala opuštěného dítěte, aniž by tušila, že je to sestra jejího adoptovaného syna

Pěstounka se ujala opuštěného dítěte, aniž by tušila, že je to sestra jejího adoptovaného syna

Katie Pageová, která se sama prohlásila za ” jižanskou dívku a stala se milovnicí coloradských hor”, má nyní rodinu velkou jako její srdce. A svobodná bývalá pěstounka má o čem vyprávět.

Dělá to na blogu a instagramové stránce, z nichž ta druhá na své cestě nasbírala téměř 100 000 sledujících.

View this post on Instagram

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Nový život

Nový život Pageové v Coloradu začal po konci jejího manželství.

Během těchto let bojovala s plodností – a i po rozvodu měla zájem založit rodinu. Proto se po přestěhování na druhý konec země zabývala adopcí.

Byl to e-mail od jejího pastora, který navždy změnil její život. Ptal se v něm, zda by mohla zvážit možnost stát se certifikovanou pěstounkou. A ona byla – určitě to byla jedna z možných cest k adopci.”

Unsplash – Ashley Walker

Zdroj:
Unsplash – Ashley Walker

Čtyři děti, které pěstounsky vychovala, ji jen utvrdily v tom, že je připravena na adopci.”

Takhle obvykle pěstounství začíná – z ničeho nic vám zavolají a požádají vás, abyste se ujali dítěte v nouzi. Jenže tentokrát šlo o novorozence.

Dítěti byly teprve čtyři dny – bylo předáno do místní nemocnice a ještě ani nedostalo jméno. Okamžitě souhlasila s jeho pěstounstvím.

Pageová pojmenovala dítě “Grayson”, a protože se jeho rodiče nikdy neprokázali, soud jim po 11 měsících odebral zákonná práva, takže se stalo kandidátem na adopci.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Page se splnilo přání!

Nová rodina

Svůj život a povinnosti pěstounky zaznamenávala na sociálních sítích a nad tváře dětí na fotografiích vždy umisťovala srdíčko (pěstouni z bezpečnostních důvodů nemohou zveřejňovat fotografie na internetu). Proto byla nadšená, že konečně může světu odhalit svého chlapečka.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Ale to není ani zdaleka konec příběhu.

Rozrůstající se rodina

Page věděla, že existují další děti, které to potřebují, a těšila se na den, kdy bude moci adoptovat sourozence pro Greysona. Ale měla v plánu si dát nějaký čas na čas, než se znovu vrhne do rozšiřování rodiny.

Ale víte, co se říká o tom, co se stane, když si něco naplánujete…

Jen pár týdnů po dokončení Graysonovy adopce Page zavolala jiná pracovnice, která jí sdělila, že další dítě bylo právě odevzdáno do stejné nemocnice, kde se Grayson narodil.

Odpoledne plné telefonátů, v nichž se probírala možnost přijetí druhého novorozence, jen potvrdilo to, co věděla – že řekne ano.

Greyson měl nyní sestru jménem Hannah.

Záhada dvou odevzdaných dětí

Page učinila v nemocnici zajímavý objev, když si přijela vyzvednout Hannah. Ačkoli nesměla o biologické matce nic vědět, křestní jméno této ženy bylo na identifikačním náramku dítěte

Bylo to stejné jméno, které měl Grayson. Náhoda?

Jak rostli, nebyli si vůbec podobní, ale ona měla v úmyslu zjistit, jestli Grayson a Hannah nemohou být sourozenci s různými otci. Když už nic jiného, měly by se to děti alespoň dozvědět.

Šokující objev

Page se rozhodla zjistit, zda se jí podaří vypátrat rodičku. A když se jí to podařilo, žena potvrdila, že v té době porodila ve stejné nemocnici dvě děti.

Testy DNA potvrdily, že jsou nevlastní sourozenci.

Aniž by to tušila, spojila část rodiny, o kterou se starala! A pravděpodobně díky biologické matce proběhl soudní proces hladčeji, když Page chtěla Hannah formálně adoptovat.

View this post on Instagram

A post shared by Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

“Je to Zázrak, že se moje dvě děti našly,” napsala Page v příspěvku na Instagramu.

Přání splněno – a ještě něco

Ale to ještě není konec příběhu této rodiny. Přišlo třetí dítě, které bylo také příbuzné Graysona a Hannah. A žádné odsuzování – byla to přece žena Boží -, jen přijetí.”

Ve stejném příspěvku na Instagramu, v němž oznamovala, že její děti jsou sourozenci, se podělila o poslední velkou novinu:

“Biomatce Graysona a Hannah se právě narodil další chlapeček, kterého jsme dnes přivítali v našem domově! Zavolali mi kolem 13. hodiny a ve čtyři hodiny odpoledne jsem byla v nemocnici, abych si ho odvezla domů.”

Jackson přibyl do rodiny v srpnu 2018.

View this post on Instagram

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Rodina 3+

Se 3 dětmi do 3 let, to nebylo vždycky jednoduché, ale Katie Pageová by to jinak nechtěla.

Rodina je jako každá jiná, na celé cestě ji provázejí vítězství i výzvy. A je docela neuvěřitelné, že všichni tito sourozenci skončili pod jednou střechou díky ženě s velkým srdcem.

Zobrazit tento příspěvek on Instagram

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

A pokud by vás to zajímalo – Page ještě s pěstounstvím neskončila. Ve skutečnosti přijímá i starší děti.”

To je ale rodina! Be sure to follow them all on Instagram.

And scroll down below to see an interview with the supermom herself.

Please SHARE this with your friends and family.

Share