//function wptheme_stat() { // ?> // // pětiletý chlapec trvá na tom, že on a jeho spolužák vypadají jako dvojčata a oblékají se v den dvojčat - carloskonig.com

pětiletý chlapec trvá na tom, že on a jeho spolužák vypadají jako dvojčata a oblékají se v den dvojčat

pětiletý chlapec trvá na tom, že on a jeho spolužák vypadají jako dvojčata a oblékají se v den dvojčat

Předškolák Myles a jeho kamarád jsou nejlepší kamarádi, prostě nerozluční. Chlapci si ještě nehráli u sebe doma, ale ve škole spolu trávili spoustu času.”

Když se ve škole konal “Den dvojčat”, Myles okamžitě věděl, s kým se chce utkat.

Ale protože byl Myles ještě předškolák, nezapomněl mamince Britney Tankersleyové před spaním říct o Dni dvojčat a o tom, že chce být spárován se svým kamarádem Tannerem.

Myles stále zdůrazňoval, jak moc si jsou se svým kamarádem podobní a že on a jeho kamarád prostě musí být na ten den dvojčata.

Facebook/Britney Tankersley

Zdroj:
Facebook/Britney Tankersley

Maminka Britney byla zpočátku trochu rozladěná.

Nebyla si jistá, kdo přesně ten spolužák je, neměla možnost se s jeho mámou spojit a neměla ani odpovídající oblečení.

“Pořád mluvil o tom, jak vypadají úplně stejně. ‘Oba máme hnědé oči, oba máme tmavé vlasy,’ a byl prostě neoblomný… tak jsem zamířila do Walmartu a byla jsem jako podrážděná. Říkám si, že už je pozdě. Na tohle už jsem moc stará.”

Britney se nejprve hodinu snažila vypátrat mámu Mylesova kamaráda a pak se kolem deváté večer vydala do obchodu poblíž jejich domu v Alabamě

Našla dvě roztomilá kostkovaná trička “Future Leader” buttondown v jejich velikostech.

Facebook/Britney Tankersley

Zdroj:
Facebook/Britney Tankersley

Po všem tom povánočním shánění oblečení na Den dvojčat se Britney zatraceně chtěla vyfotit.

Požádala Mylesovu učitelku, aby jejího syna a jeho dvojče na tento den rychle vyfotila.

Myles, který nosí kochleární implantát, neustále zdůrazňoval, že on a jeho kamarád Tanner jsou dvojčata a že si jsou strašně podobní, takže se nemohla dočkat, až je uvidí spolu ve stejných oblečcích.

Když učitelka poslala Britney fotku, byla ohromená.

“Samozřejmě dvě velmi odlišné děti, ale Myles to neviděl. Nebyl by svět o tolik lepší, kdybychom se na něj všichni mohli dívat očima dvojice pětiletých dětí?”

Facebook/Britney Tankersley

Zdroj:
Facebook/Britney Tankersley

Pak se rozplakala.

“V podstatě jsem brečela, protože to bylo tak sladké. Samozřejmě vím, že si vůbec nejsou podobní. Ale on to neviděl, víte? Čekala jsem, že dostanu obrázek dalšího bílého dítěte se světlou pletí a hnědými vlasy, to je jedno, ale vůbec jsem to nedostala. A řekla jsem si: “To je ta nejroztomilejší věc na celém světě.”

Tankersleyová sdílela fotku na své osobní stránce na Facebooku, kde se od té doby stala virální a byla sdílena více než 250 000krát

“Je to tak šílené. Mým cílem nikdy není být středem pozornosti, ale myslím, že poselství je důležitější než to, jak moc to vybuchlo.”

Facebook/Britney Tankersley

Zdroj:
Facebook/Britney Tankersley

Myles a Tanner jsou opravdu “nejlepší kamarádi”, řekl Tankersley a ve skutečnosti bydlí jen pár minut od sebe. Od Dne dvojčat mohly rodiny trávit čas společně, takže si chlapci mohli hrát i mimo školní hodiny.”

Učitelé ve škole byli nadšeni, když viděli Tannera a Mylese oblečené stejně. Shodli se, že to byl srdečný okamžik.”

“Vždycky se obléká spousta dětí, které si nejsou podobné, ale tohle bylo jedinečné. Trochu mě to postavilo do latě, protože jsem čekala, že uvidím něco úplně jiného, a ono to tak vůbec nebylo.”

Britney má pravdu v tom, že tento svět by byl určitě mnohem lepší, kdybychom se na něj všichni dívali dětskýma očima. Jak říká Matouš 18,3: “Amen, říkám vám, že pokud se neproměníte a nebudete jako děti, nikdy nevejdete do nebeského království.”

Jak neuvěřitelně milý příběh!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share