//function wptheme_stat() { // ?> // // Pitbul zachránil malé dítě před hadem měděncem - carloskonig.com

Pitbul zachránil malé dítě před hadem měděncem

Pitbul zachránil malé dítě před hadem měděncem

Pitbulové jsou jedním z nejochranářštějších plemen a často udělají cokoli, aby zachránili člověka v nesnázích. Tento neuvěřitelný příběh je toho důkazem.”

Žena jménem Stacie Rae Englishová se na Facebooku podělila o příběh psa Hurleyho svého bratra a ten se rychle stal virálním.

19884137_1587737687915290_8285348022787325098_n
Stacie Rae English, Love What Matters

Zdroj:
Stacie Rae English, Love What Matters

Bratr Stacie jednoho večera venčil v sousedství svého roztomilého psa Hurleyho. Rozhodl se Hurleyho venčit večer, protože ho v tu dobu může vypustit a nechat ho skutečně prozkoumat okolí.

Najednou muž uslyšel hlasitý dětský křik. Než stačil Staciein bratr na situaci zareagovat, Hurley už zamířil ke křičícímu dítěti.”

“Chlapeček běžel k matčinu autu a odjel tak rychle, že můj bratr nebyl schopen zjistit o chlapečkovi žádné informace. (Předpokládáme, že protože odjeli tak rychle, byl pokousaný a byl odvezen na pohotovost.”) Můj bratr pak šel zavolat na kontrolu zvířat a na místo se dostavili policisté z Highland Village, aby místo zkontrolovali. Požádali, aby se na Hurleyho podívali, jestli nebyl pokousaný,” napsala Stacie na Facebook.

19884237_1587737751248617_2664009137747444005_n
Stacie Rae English, Love What Matters

Zdroj:
Stacie Rae English, Love What Matters

Když muž svého psa konečně dohnal, uviděl v blízkosti dítěte nebezpečného hada měděnku. Viděl také, jak Hurley na hada útočí. Pitbul nebezpečného a jedovatého hada zabil, čímž pravděpodobně zachránil malé dítě před dalšími zraněními.”

Není jasné, zda bylo dítě uštknuto, protože malé dítě uteklo k matce a ta ho pravděpodobně jela vyšetřit na pohotovost. Staciein bratr doufá, že se s dítětem a jeho rodinou ještě spojí.”

Po incidentu muž zavolal na kontrolu zvířat, aby nahlásil hada měděnku – jak se ukázalo, Hurley našel celé hnízdo těchto jedovatých zvířat. Při obraně dítěte byl Hurley zasažen jedovatými zuby užovky měděné.”

“Později se zjistilo, že malý chlapec narazil na hnízdo užovky měděné, a Hurley snad zabránil tomu, aby byl uštknut, nebo alespoň několikrát uštknut. Stále se snažíme zjistit, kdo je ten malý chlapec, a ujistit se, že je v pořádku. Tady je náš hrdinný pitbul. Byla bych ráda, kdyby se jeho příběh dostal do povědomí těch, kteří jeho plemeno odsuzují,” napsala Stacie .

19959351_1587737691248623_5132701681518929762_n
Stacie Rae English, Love What Matters

Zdroj: Stacie Rae English, Love What Matters

Zdroj: Stacie Rae English:
Stacie Rae English, Love What Matters

Naštěstí se díky rychlé pomoci pohotovosti v Dentonu podařilo zkontrolovat srážlivost Hurleyho krve a pes se mohl již druhý den vrátit domů.

Přestože byl Hurley stále poněkud nesvůj a měl oteklý obličej a krk, dařilo se mu mnohem lépe.

Zde je původní příspěvek na Facebooku, který Stacy zveřejnila:

“Můj bratr venčil svého pitbulla, mix labradora, Hurleyho, na poli v naší čtvrti kolem 22. hodiny. Venčí ho takhle pozdě, takže…

Posted by Love What Matters on Tuesday, July 11, 2017

Jaký statečný pes! Hurley je neuvěřitelné štěně a jsme moc rádi, že se mu po jeho hrdinském činu daří dobře. Zaslouží si všechny pamlsky světa.”

Hurley také není jediný pitbull, který zachránil dítě před jedovatým hadem. Podobný příběh se stal na Floridě dvěma statečným psům.

Pokud se chcete o tomto příběhu dozvědět více, podívejte se na video níže!

Prosím, SDÍLEJTE tento článek se svými přáteli a rodinou.

Share