Po smrti psa zanechal truchlící majitel dojemný vzkaz pošťákovi, který jeho psa zahrnoval láskou

Po smrti psa zanechal truchlící majitel dojemný vzkaz pošťákovi, který jeho psa zahrnoval láskou

Pošťáci a psi mají pověstnou rivalitu, která rozesmívá lidi už po generace. Ve starých filmech a kreslených seriálech bylo běžné, že pošťáka na ulici odháněl nevrlý pes. Dnes se zdá, že se ti dva usmířili a zakopali válečnou sekeru!

Pexels

Zdroj:
Pexels

Příběh jednoho přátelského dua nám ukazuje, jak daleko jsme se dostali.

Pexels

Zdroj:
Pexels

V Texasu obcházel pošťák Fernando a každý den vyrazil na trasu, na kterou byl zvyklý. Na své trase se dozvěděl, kde čekají někteří z jeho nejočekávanějších zákazníků. Většinou však tito “čekající jedinci” byli psi, kteří čekali na pohlazení po hlavě! Fernando se rád staral o psy, které každý den na své trase navštěvoval.

Pro Fernanda byla Gretchen jednou z jeho nejoblíbenějších.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Gretchen je německý ovčák, který se na Fernanda každý den vždy těšil. Postupem času se mezi Fernandem a Gretchen vyvinulo zvláštní přátelství, jaké může mít jen pošťák a pes! Některé dny Fernando dokonce nosil čekajícímu psovi pamlsky, aby jí udělal radost.

V dubnu se však stalo něco hrozného.

Inspire More

Zdroj:
Inspire More

Když Fernando v dubnu navštívil Gretchenin domov, nečekal ho vrtící ocas a šťastná tvář jako obvykle. Přesto k domu přišel a vyzvedl si poštu. Gretchen byla nejspíš u holiče nebo tak něco.”

Když vzal poštu, všiml si, že je tam dopis adresovaný jemu.

Inspire More

Zdroj:
Inspire More

Když Fernando zvedl poštu, uvědomil si, že jeden z dopisů je adresovaný jemu. Byl to dopis od majitelů, kteří v domě bydleli. Vedle dopisu byl sáček s pamlsky. Když si dopis přečetl, sevřelo se mu srdce.

“Gretchen včera zemřela,” stálo v dopise. “Požádala mě, abych tě poprosil, jestli by ses s ostatními psy na tvé trase nepodělil o její pamlsky, které nestihla dojíst. Vždycky měla radost, když tě viděla přicházet ke dveřím, a byla šťastná, když od tebe dostala svačinu. Děkuji, rodina Ciminových.”

Když se Fernando vrátil domů, měl zlomené srdce

Pexels

Zdroj:
Pexels

Jeho starý přítel, který ho každý den navštěvoval, zemřel. Rozhodl se, že své dceři ukáže dojemný vzkaz. Jakmile ho jeho dcera uviděla, pochopila, že to bylo krásné gesto. Rozhodla se zveřejnit snímek obrazovky na Twitteru, ale nečekala, co se bude dít dál.”

Když Fernandova dcera obrázek zveřejnila, okamžitě se začal šířit.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Lidé si zamilovali minipříběh, který se vyprávěl o pošťákovi a jeho psím kamarádovi. Přestože to bylo srdcervoucí, lidé se zřejmě nemohli ubránit dojemným emocím, které při čtení dopisu pocítí každý, kdo má srdce

Inspire More

Zdroj:
Inspire More

Příspěvek byl tak slavný, že ho viděl i Gretchenin táta!

Inspire More

Zdroj:
Inspire More

Když se to vezme kolem a kolem, příspěvek viděl i Gretchenin táta na Twitteru! Jako poctu se rozhodl zveřejnit video, na kterém je milý pes nadšený z toho, že jednoho rána uviděl Fernanda.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Odpočívej v pokoji, Gretchen!

Please SHARE this with your friends and family.

Share