Po zhlédnutí těchto více než 50 telat skotu Highland je nemožné nemít skvělou náladu

Po zhlédnutí těchto více než 50 telat skotu Highland je nemožné nemít skvělou náladu


Co se vám vybaví, když si představíte roztomilá, chlupatá mláďata? Koťata? Štěňata? Vysokohorský skot? Poslední jmenované možná není to první, co by vás napadlo, ale mělo by!

Highlandský skot je plemeno krav ze Skotska. Od ostatních krav se liší svou jedinečnou dvojitou srstí – Mají mastnou vnější vrstvu, která je velmi dlouhá, a také huňatou podsadu, která je udržuje v teple při mrazivých teplotách. Jo, a jejich mláďata jsou šíleně roztomilá.

Těchto 55 telat horského skotu je to nejroztomilejší, co za celý den uvidíte.

1. Podívejte se na to malé bučení!

Podívejte se na tuhle nádhernou červenou kravičku! Jak rozkošný je ten nos? Je prostě nemožné nebýt úplně ohromen. Nechcete se s tímto malým chlapíkem přitulit?

Reddit

2. Ten lesklý černý nos je příliš roztomilý.

Toto mládě skotu Highland vypadá, jako by bylo úplně nové! Je tak maličké a roztomilé, že ta malá kravička skoro ani nevypadá jako skutečná! Můžu ho prosím dostat?!

Instagram

3. Nenuceně je to ta nejrozkošnější věc na světě.

Když jste ještě miminko, chcete jen jíst, tulit se a spát – ale hlavně spát. Toto malé telátko skotu Highland si odpočívá na poli a je stejně sladké jako vždycky!

Instagram

Dobře – musím říct, že tomuto muži nesmírně závidím, že se může přitulit k tomuto měkkému a plyšovému dítěti! Ne, ale vážně – kde najdu farmu, která mi to umožní?

Instagram

5. “Můžu se dotknout nosu jazykem!”

Toto sladké mládě skotu s načechranou, splývavou srstí v nádherné červené barvě se narodilo pro fotoaparát! Ve skutečnosti pro vás udělá roztomilý trik – podívejte se, jak daleko dosáhne ten mokrý růžový jazyk. Je tak roztomilý!

Flickr

6. Tento malý chlapík ještě stále nepřišel na to, jak fungují jeho nohy.

Jednou z nejroztomilejších věcí, které kdy člověk viděl, je mládě zvířete, bez ohledu na druh nebo plemeno, které se snaží zjistit, jak funguje svět. Toto mládě skotu z Vysočiny se právě učí, jak používat nohy, a je to prostě moc roztomilé.

Instagram

Je tohle vážně skutečná, živá kráva? Protože to vypadá jako filmová rekvizita nebo obří plyšové zvíře. Toto sladké miminko vypadá měkčí než oblak a my si přejeme, abychom se mohli protáhnout skrz obrazovku a políbit ho!

Instagram

8. Tomuhle rostou malé rohy.

Podívejte se na účes tohoto telete skotu z Vysočiny. Je z něj malý módní nadšenec. Z této malé krávy bude zanedlouho velký kluk – jen se podívejte na ty rostoucí rohy.

Flickr

9. Velký úsek pro malou krávu.

Po dlouhém dni běhání a hraní na travnatých polích se někdy potřebujete pořádně protáhnout. Toto telátko si dává krátkou přestávku na protažení, než se vrátí na hřiště.

Instagram

10. Tohle je Enya a je jí teprve 2 měsíce.

Dokážete si představit, že by lidské dítě bylo takhle obrovské ve věku pouhých dvou měsíců?! Tohle by vám mělo dát představu o tom, jak obrovské bude toto tele skotu z Vysočiny.

Instagram

Skákání a hraní, skákání a hraní, skákání a hraní! Život je tak zábavný a svobodný pro skotačící tele skotu z Vysočiny. Jestli tohle nevypadá jako štěstí, tak už nevíme, co to je!

Ranč Ratia

12. Vypadají tak měkce.

Ne jedno dítě, ale dvě děti?! Squee!! Kéž bych věděla, že tyto malé krávy existují, když jsem byla mladá, změnila bych svou kariéru na “ošetřovatelku telat skotu z Vysočiny”.

Instagram

13. “Fuj, mami! Hnus!”

Každá dobrá máma někdy dostala z obličeje svého dítěte jídlo nebo sajrajt pomocí vlastních slin. Je to prostě věc, kterou maminky dělají. To se týká i maminek skotu z Vysočiny.

Tumblr

14. Tahle maminka má své dítě přikryté, aby si zdřímlo.

Uhnízděné v hromadě sena vypadá toto telátko skotu z Vysočiny útulně jako brouk v koberci. A podívejte se na ty červené kudrlinky Pro ty se prostě umírá.

Instagram

15. Je to král hor!

Jestli batolata něco ráda dělají, pak je to plazení a lezení po všem a po všem. No, pro druh skotu z Vysočiny se toho moc nemění! Také milují šplhání a zkoumání!

Instagram

16. Máš něco na tváři.

Další věc, kterou mají lidská a kravská miminka společnou, je, že jsou obě velmi nepořádná. Podívejte se na toto malé miminko poté, co se najedlo maminčina mléka. Má pěkný mléčný knírek!

Instagram

17. Takový rozkošný, hloupý obličej.

Při pohledu na všechna tato telata skotu Highland je vidět, že každé z nich má svůj vlastní, jedinečný vzhled a osobnost. My prostě milujeme tenhle malinký potrhlý obličej. Myslíme si, že s jeho potrhlostí má co do činění i účes.

Reddit

18. Jen se pase s velkými chlapci.

Jediný způsob, jak se malý člověk může naučit způsobům světa, je trávit čas s velkými chlapci. Tady je malé telátko, které se poflakuje se všemi voly z klanu. Nebude trvat dlouho a bude stejně velký!

Imgur

19. Ahoj! Jsem ta nejroztomilejší věc na planetě!

Na dětské tváři je něco neodolatelného, ať už jde o jakýkoli druh. Možná je to proto, že každý rys je tak velký a neproporcionální, ale ať už je to z jakéhokoli důvodu, prostě ho milujeme.

Instagram

20. Tenhle má růžový nos!

Červená srst a růžový nos! Může být něco roztomilejšího než tohle? Buďme upřímní – odpověď je prostě ne. Zajímalo by mě, jestli by mým sousedům vadilo, kdybych na zahradě choval krávu z Vysočiny.

Instagram

21. Sladký okamžik sbližování maminky a telátka.

Nic se nevyrovná poutu mezi matkou a dítětem. Tato sladká fotografie zachycuje okamžik, kdy se maminka a její dítě společně tulí. Naše srdce tají!

Instagram

22. Těmto chlupatým oranžovým kabátům nelze odolat.

Tyto super chlupaté kabáty způsobují, že máte chuť přiběhnout a přitulit se k těmto sladkým dětem! Tento hustý kabát je perfektní pro udržení tepla i v těch nejchladnějších teplotách.

Instagram

Tato vzácná fotografie zachycuje dvě nová telata, která si dávají sladkou eskymáckou pusu a třou si o sebe mokré nosy. A podívejte se na ty krásné, dlouhé řasy!

Instagram

24. Ten filtr na tobě vypadá rozkošně.

Pokud jste schopni strávit celý den s malým skotem z Highlandu, můžete tento okamžik využít jako fotografickou příležitost a příležitost použít nějaké roztomilé filtry. Tahle srdcová korunka je prostě příliš drahocenná.

Instagram

25. Nejdražší trapné lýtko všech dob.

Když je na světě všechno nové, doslova všechno, může to být trochu děsivé a nervózní. Oči tohoto malého miminka mluví za vše. Bude potřebovat chvilku, aby to všechno vstřebalo.

Instagram

26. Zmínili jsme se, že jsou trapní?

Zatímco rodič je chladný, klidný a vyrovnaný, toto mládě je… no… všechno, jen ne. Ve skutečnosti bude toto miminko nějakou dobu v trapné fázi, ale milujeme všechny skvělé fotografie, které lze zachytit.

Instagram

Co je lepší než jedno tele skotu z Vysočiny? Co takhle celá banda?! A tahle čtyři jsou seřazena v řadě v nejrůznějších barvách. Jaké roztomilé koláče!

Reddit

Zdá se, že tato malá kráva má na tváři malý úsměv nebo úsměv. Chystá něco dobrého, nebo bylo jen připraveno na své focení? Ať tak či onak, je to prostě nejroztomilejší.

Instagram

29. Trocha lásky od maminky.

Na této rozkošné fotografii je vidět další mateřská láska. Je vidět, že tento druh skotu svou rodinu opravdu miluje a váží si jí.

Znuděná panda

30. Pokud se vám ještě nelíbí telátka skotu z Vysočiny, tohle by vás mělo přesvědčit.

Podívejte se na ty dlouhé blonďaté vlasy! A ty malé rohy! Opravdu to není roztomilejší než tohle, přátelé. Už je horský skot oficiálně vaším nejoblíbenějším zvířetem?

Flickr

Tady je barva kožešiny, kterou jsme zatím moc neviděli – stříbrná! Nebo je to šedá? Ať tak či onak – je to prostě nádherné, nemyslíte? Jsme zvědaví, jak bude tenhle drobeček vypadat, až vyroste!

Instagram

Dobře. Tady se děje tolik roztomilosti, že to ani nemůžeme zvládnout! Podívejte se na to obří dítě! Tohle tele vypadá jako jedna z těch obřích plyšových cen, které můžete vyhrát na veletrhu – ale mnohem roztomilejší.

Instagram

Zde je roztomilý GIF malého telete skotu z Vysočiny, které je prostě roztomilé. Není zač.

YouTube

Měli jste tušení, že existuje tolik lidí, kteří se jen tulí k malému skotu z Vysočiny?! Tak dlouho jsem žil svůj život špatně.

Instagram

35. “Budu tady, mami”

Když jsi ještě dítě, chceš být jen blízko své mámy. Jako opravdu blízko. Když dojde na chvíli volna, tohle miminko by si nejraději odpočinulo přímo na maminčiných zádech.

Znuděná panda

Vysokohorský skot je známý svou úžasnou dlouhou srstí. Někdy je kudrnatá, někdy vlnitá a někdy rovná. Tahle drobná kočka se houpe s blonďatou ofinou a je prostě příliš drahocenná.

Imgur

Telata skotu z Vysočiny nejen běhají, když se chtějí vyřádit, ale i skáčou! Tato fotografie zachycuje tele ve vzduchu, jak skáče po polní cestě.

Instagram

38. Milují své maminky

Jsem si jistý, že bych se mohl celý den dívat na fotografie matek horského skotu a jejich potomků. Vezměte si například tuto fotografii – příliš roztomilá na to, aby se dala popsat slovy.

Instagram

39. Pohled do budoucnosti

Je docela neuvěřitelné, jak velký a silný skot z Highlandu vyrůstá. Vidět mládě vedle dospělé krávy je docela úžasné.

Instagram

Highlandské plemeno skotu znovu a znovu dokazuje, že jsou to vlastně jen obří plyšoví medvědi. Milují, když je někdo miluje, a rádi lásku oplácejí!

Instagram

Osamělé tele sedí na poli a vypadá to, že má velmi vážné rozjímání. Je tak maličké a roztomilé, že bychom ho nejraději nabrali a zmáčkli!

Instagram

Nadýchanost tohoto malého dítěte je příliš sladká. Vypadá tak měkce a příjemně na dotek, že?

Instagram

Každý ví, že osvětlení při západu slunce vytváří ty nejlepší fotografie. Toto tele skotu z Vysočiny již ví, jak využít tohoto zlatého odstínu, a pózovalo pro dokonalý snímek.

Instagram

Když je skot Highland ještě novorozená telátka, mají určitý pohled, který vám znemožní nezatnout čelist, protože jsou prostě tak sladká!

Instagram

Někdy stačí odpoledne na 20 nebo 30 minut zavřít oči. Tito dva roztomilí koláčci vytuhli na slunci a vypadají, že jsou blaženě ve světě snů.

Instagram

Některá telata mají dlouhou srst, která zakrývá uši, jiná mají malé uši a toto má velké uši s kratší srstí! Milujeme všechny tvary a velikosti těchto tvorů.

Tumblr

Zdá se, že fotograf tohoto snímku pořídil fotografii právě ve chvíli, kdy se toto dítě probouzí ze spánku. Ty ospalé oči jsou prostě nadmíru roztomilé.

Instagram

Jako by telátka skotu Highland nemohla být roztomilejší, přichází tento malý chlapík. Tomuto kotěti nemůže být víc než pár měsíců.

Instagram

Jednou z nejznámějších póz tohoto plemene krav je vyplazování jazyka. Naprosto se jim to povedlo. A buďme upřímní – funguje to pokaždé.

Instagram

Samozřejmě, že dítě na této fotografii je prostě rozkošné, to rohy na velkém z nich nám spadla čelist! A pomyšlení, že tato obří kráva byla jednou tak malá jako ta vpravo, je prostě šílené!

Tumblr

51. Nic se nevyrovná mámině lásce

Jedním z nejcennějších zážitků ze spojení matky a dítěte, pokud jde o zvířata, je čas péče. Tato maminka se přibližuje ke svému sladkému dítěti tím, že mu poskytuje rychlé čištění.

Instagram

Někdy jsou nejkrásnější nebo nejrozkošnější stvoření ta, která mají malé nedostatky. Toto tele má mírně křivou čelist (nebo alespoň na této fotografii) a vypadá díky tomu ještě roztomilejší, než už je!

Vypadá to, že tato dvě telata viděla přicházet fotografa a věděla, že je čas na rychlou pózu. Upřímně řečeno – fotka se jim povedla.

Instagram

Vítej na světě, děťátko! Fotograf zachytil tuto neuvěřitelnou fotografii zbrusu nového mláděte hned po jeho narození. Ještě pokryté porodními tekutinami, maminka mládě ošetřuje a sbližuje se s ním.

Tumblr

A abychom vás nechali na extra roztomilé poznámce – zde je GIF malé krávy, která žvýká své jídlo. Jak roztomilé jsou ty malé zoubky?!

Instagram

Měli jste tušení, že telata skotu z Vysočiny jsou tak šíleně roztomilá?! Měli jste oblíbenou fotografii v prezentaci? Řekněte nám to v komentářích a na Facebooku!

H/T: Bored Panda

Share