Policejní kůň slyší hrát jazzovou kapelu a začne tančit s muži na ulici

Policejní kůň slyší hrát jazzovou kapelu a začne tančit s muži na ulici

Policejní koně jsou často přehlíženi, kdykoli přemýšlíme o služebních zvířatech. Nejenže policejní koně poskytují policistům větší výšku a viditelnost, ale často jsou v první linii potenciálně nebezpečných situací, jako jsou nepokoje a rozsáhlé protesty. Policejní kůň musí mít odvahu, aby si zachoval klid ve stresových situacích, a také trpělivost a rychlé reakce.

Někdy je snadné zapomenout, že policejní kůň se od koní, které vídáte na polích a ve stájích, příliš neliší. Ačkoli berou svou práci vážně, koně se stále rádi baví a tráví volný čas stejně jako my ostatní.

Když tedy policejní kůň narazil na pouliční jazzovou kapelu, která hrála během jeho služby, neodolal a trochu si zařádil. Někdo to celé zachytil na video a určitě vám to vykouzlí úsměv na tváři.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Video bylo zveřejněno na YouTube Antoinenaccache a od svého sdílení zaznamenal více než 288 tisíc zhlédnutí. Video začíná jazzovou kapelou, která hraje na ulici docela chytlavou melodii. Kapela přitáhla pozornost mnoha přihlížejících a lidé začali na ulici tančit. Už tak je to veselá událost – ale věci se chystají posunout na další úroveň.

Zlákán zvukem hudby se na scéně objeví policejní kůň, který se při chůzi ke skupině začne houfovat.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Nejsme příliš obeznámeni s různými druhy tance, ale jsme si docela jistí, že tento kůň se pokouší o trochu salsy – a myslíme si, že má pohyby! Kůň začíná dvojkrokem, který je v perfektním rytmu, a pak udělá několik otoček a kopů.

Je vidět, že dav si koňské taneční pohyby naprosto užívá, a jak kůň dělá kroky sem a tam, lidé v ulicích se také přidávají, až se z toho stane velká taneční párty. Vypadá to, že se všichni náramně baví, a my si nemůžeme pomoct a přejeme si, abychom byli součástí toho všeho!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Ačkoli je policejní kůň stále v práci, je jasné, že v tomto davu tančících lidí není nic nebezpečného, a tak může svou hřívu takříkajíc trochu popustit.

Musíme také ocenit policistu na koni, který dokonale provádí pohyby svého kolegy a dokáže zůstat po celou dobu vyrovnaný! Na tomto videu se nám opravdu líbí každý kousek.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Mnoho lidí v komentářích k videu pochválilo Louisianu a jeden z nich napsal:

Už chápu, proč lidé z Louisiany svůj stát tak milují. To je fantastická scéna! Ta hudba, tanec.. Líbí se mi, jak důstojník během celé akce neztrácí klid, opravdu jen nechává svého koně, aby byl skutečným umělcem.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Přidán další:

“Pouze v New Orleans!!! Moc děkuji za zveřejnění! Nejunikátnější město v naší zemi!! Báječné jídlo, hudba, historie a nejpřátelštější lidé na světě!!!”

Poslední osoba uvedla:

“To je prostě úžasné. Vždycky jsem slyšel, že New Orleans je místo jako žádné jiné. Video potvrzuje!”

Musíme přiznat, že toto video v nás vyvolalo touhu rezervovat si výlet do New Orleans, a to co nejdříve. Podívejte se na něj sami níže!

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share