Policista zastaví, aby dal napít opici volající o pomoc –

Policista zastaví, aby dal napít opici volající o pomoc –

V letošním roce Indie zaznamenala nárůst teploty v důsledku vlny veder, která panuje v Asii. Teplota byla tak vysoká a vody tak málo, že zvířata musela chodit hodiny, aby životně důležitou tekutinu našla.

V městečku Malshej Ghat v Maháráštře došlo k tak hřejivému okamžiku. Ukázalo se, že k policistovi přistoupila opice, aby dostala tekutinu. Primát zřejmě velmi toužil napít se vody a nemohl v okolí najít žádný zdroj.

Raj Maji, zveřejnil na svém osobním účtu na Twitteru třicetisekundové video, na kterém je opice ošetřena policistou. Kromě toho pořídil přehled vysvětlující, jak tento úkol policisté prováděli u jiných zvířat.

Důstojník indické lesní služby Susanta Nanda napsal na stejné sociální síti: “Buďte laskaví, kdykoli je to možné. Toto video konstábla Sanjaye Ghudeho koluje na SM ze správných důvodů”.

“Konstábl Sanjay Ghude připojený k oddělení Malshej pomáhá opici uhasit žízeň. Dopravní policisté umístění v Malshej Ghat pomáhají zvířatům v nedalekém lese tím, že jim dávají vodu”raj Maji napsal.

“Láska a laskavost jsou tak nádherné pocity, o kterých víte jen to, že je můžete cítit. Všechny vás srdečně zdravím, komentoval jeden z uživatelů sociálních sítí.

“Myslím, že v lesích mohou být vytvořeny umělé rybníky, které mohou pravidelně plnit nákladní automobily s vodou.” komentoval jiný uživatel s odkazem na stejnou událost.

Share