Pošťák vede “pohodový” rozhovor se štěkajícím psem

Pošťák vede “pohodový” rozhovor se štěkajícím psem

Každý zná trope o psech a pošťácích.

Pošťák je údajný smrtelný nepřítel psa.

Tito pošťáci mají tu drzost zasahovat do psího pozemku a rušit jejich šťastné spaní nebo hraní.

Prstýnek – YouTube

Zdroj:
Prsten – YouTube

“Vyloučíme-li, že váš pes trpí bolestí, můžeme předpokládat, že agresivita projevená vůči pošťákovi je ze strachu,” řekla odbornice na zvířata Libby Brittainová Reader’s Digest.

Veterinář Mark D. Freeman říká, že psi považují svůj domov za své “území” a cítí potřebu chránit svůj domov před těmi, kteří zasahují do jejich osobního prostoru.

“Psi mají přirozenou potřebu bránit své území před vetřelci,” řekl Freeman.

To je důvod, proč psi štěkají jako šílení, když je někdo na jejich předních schodech. Psi mohou takto reagovat i v případě, že na ulici uvidí vašeho pošťáka.

Zvonění – YouTube

Zdroj:
Prsten – YouTube

“Stejně znepokojující je i setkání s poštovním doručovatelem na ulici,” říká Freeman. “Pes bude reagovat na známé pachy a bude předpokládat, že doručovatel je stejná hrozba, jakou zažívá doma.”

Je možné psa na návštěvu poštovního doručovatele aklimatizovat.

“Přemýšlejte o tom, jak jste svého psa představili jiným lidem, aby si je spojil jako přátele, a pokud možno to použijte při navazování vztahu s vaším pošťákem,” řekl Brittain.

Prstýnek – YouTube

Zdroj:
Ring – YouTube

Můžete také zkusit nechat pošťákovi vzkaz pro poštovního doručovatele se jménem vašeho psa, aby ho mohl správně oslovit, což může být uklidňující.

Se jménem, jako je Hulk, by mohlo být pro pošťáka snadné být odměřený, když jde o pozdravení psa. Hulk rád hodně štěká, když ho pošťák přijde navštívit. Dělá to pokaždé.

Prstýnek – YouTube

Zdroj:
Ring – YouTube

Pošťák tedy k Hulkovi přistupuje metodicky a chová se jako “super pohodář”.

Mezi tím, co psovi říká, co má dělat, například “neskákej na okno” nebo “zůstaň dole”, nazývá Hulka “krásným”

Ale Hulk nikdy nezůstane ležet a nehodlá se bavit tím, že na jeho pozemek přijde muž v uniformě a bude mu říkat, co má dělat ve svém vlastním domě.

Ring – YouTube

Zdroj:
Prsten – YouTube

Ať už je tento pošťák milý nebo chladný, může se chovat. Takže Hulk prostě pokračuje ve štěkání a pravděpodobně bude pokračovat.

Přesto tento pošťák pokračuje ve své opakující se práci den co den a klidně pozdraví Hulka mezi Hulkovými ochrannými výkřiky.

Hulkova majitelka Samantha špehovala svého psa a pošťáka a nahrála to na kameru u dveří, kterou později zveřejnila na YouTube. Toto video bylo zhlédnuto více než 550 000krát. Byla okouzlena způsobem, jakým pošťák mluví s jejím psem Hulkem.

“Řekl mi, že miluje mého krásného psa,” řekla Samantha o pošťákovi.

Prstýnek – YouTube

Zdroj:
Ring – YouTube

Mnoho lidí se v komentářích podělilo o své hloupé příběhy o vlastních psech a jejich pošťácích.

“Když jsme hlídali malého psa našeho souseda, náš pošťák se smál, když nás s ní přistihl. Štěkala na něj a taky ho poznala. To bylo vtipné,” řekl jeden z nich.

Podívejte se na vztah tohoto psa a pošťáka ve videu níže.

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share