Psí máma uvidí na rozlučce se svobodou skupinu mužů a požádá je o pomoc

Psí máma uvidí na rozlučce se svobodou skupinu mužů a požádá je o pomoc

Rozlučky se svobodou jsou známé pitím, zábavou a hrami a většinou zahrnují věci, o kterých byste nechtěli vyprávět ani své babičce.

Rozlučka se svobodou Mitchella Craddocka však dopadla trochu jinak, než si představoval, a skončila příběhem, který mohl vyprávět světu.

Mitchell a jeho sedm přátel opustili své rodné město Vicksburg ve státě Michigan a vydali se na víkendovou párty do pronajaté chaty v lesích Tennessee.

Podle obvyklých pravidel rozlučky se svobodou byl na chatě přísný zákaz vstupu ženám – ale to jen do chvíle, než se u vchodových dveří objevil nezvaný host.

Překvapivým hostem byla zatoulaná psí máma. Vyčmuchala lahodnou vůni slaniny, která se linula ode dveří chaty, a rozhodla se jít se podívat na jídlo.

“Všechno to začalo, když jsme první ráno na výletě vařili slaninu při otevřených dveřích do chaty,” říká Trevor Jennings, jeden ze zjevení, řekl deníku The Dodo.

Přestože byla žena, muži se rozhodli, že pro ni mohou udělat výjimku, a přivítali ji na svém víkendu rozlučky se svobodou. Teprve když se k ní přiblížili, uvědomili si, v jak špatném stavu se nachází.

“Vyšli jsme ven, abychom ji pohladili, a tehdy jsme si všimli, že je v těžkém stavu,” řekl Jennings. “Byla jí vidět žebra a žrala každý kousek jídla, který jsme jí dali.”

Muži se rozhodli, že své hladové návštěvě dopřejí pořádnou večeři, a zjistili, že má nejen hlad, ale také neuvěřitelnou žízeň.

Při pohledu na břicho psí mámy bylo jasně vidět, že právě krmí nějaká štěňata. Veškerou svou energii vynaložila na to, aby je udržela při životě – otázkou však bylo, kde jsou?

Muži spekulovali, že štěňata se musela narodit už před delší dobou.

“Bylo zřejmé, že někdy měla štěňata, ale když nás našla, mléko neprodukovala, takže jsme si mysleli, že štěňata jsou větší,” řekl Jennings.

Čekalo je však překvapení.

Brzy se ukázalo, že psí máma mizí v jedné konkrétní části lesa, a netrvalo dlouho, než zvědavost přemohla muže a vydali se vše prověřit.

V jednom konkrétním chráněném koutě si něčeho všimli – z provizorního brlohu trčela hlava štěněte. A co víc, bylo jich tam sedm a vypadala prakticky jako novorozená!

Se sedmi malými bříšky, která bylo třeba naplnit, nebylo divu, že psí máma měla takový hlad!

Muži se naprosto bez váhání rozhodli vzít všechna štěňata zpět do chaty. Bylo příliš nebezpečné nechat je samotné v lese.

Muži psy umyli a pak bylo na čase rozhodnout, co s nimi udělají dál. A protože 8 mužů našlo 8 psů, dávalo smysl, aby si každý z nich vzal domů jedno štěně!

“Všichni bydlíme v okruhu asi 5 mil od sebe a většinu víkendů trávíme spolu,” Jennings řekl. “Psy obvykle bereme s sebou, aby se stále viděli.”

Maminku, která se nyní jmenuje Annie, adoptovali Craddockovi prarodiče spolu s jedním z jejích štěňat, které se nyní jmenuje Bear.

Knox, Gunner, Annie, Brimmie, Finn, Rosie, Daisy a Bear mají nyní výhodu, že žijí v milujícím a šťastném domově a zároveň se stále mohou vídat se svými sourozenci.

Nakonec to byla rozlučka se svobodou jako žádná jiná, i když upřímně řečeno, odejít se štěnětem zní jako splněný sen!

Share