Psí máma v útulku je stále přehlížena, dokud se na ni neusměje jedna malá holčička

Psí máma v útulku je stále přehlížena, dokud se na ni neusměje jedna malá holčička

Nic nebolí naše srdce víc než myšlenka na zvířata, která tráví roky v útulcích, když si je nikdo nechce vzít domů. Kdyby bylo po našem, adoptovali bychom každé zvíře z každého útulku a zajistili bychom mu dobrý domov, ale bohužel jen málo lidí je v takové situaci, aby to mohli udělat (stále držíme palce, aby vyhráli v loterii!)

Některá zvířata jsou přehlížena, protože jsou stará, zatímco jiná jsou ignorována kvůli zraněním nebo nemocem, které mohou časem způsobit drahé účty u veterinářů. A i když jsou tyto důvody pochopitelné, bolí nás srdce při pomyšlení, že zvířata tráví poslední roky života bez milujícího domova.

Jeden konkrétní pes z útulku byla máma jménem Suzie a strávila mnoho měsíců tím, že byla přehlížena kvůli mladším, žádanějším psům. Den za dnem sledovala, jak ostatní psi přicházejí a odcházejí, až jednoho dne konečně přišla řada na ni.

YouTube

Zdroj: YouTube:
YouTube

Organizace SAVE A HOUND vytvořila rozkošné video, které vypráví příběh adopce Suzie a které sdílela na YouTube ve snaze povzbudit více lidí k adopci v útulcích – a doufejme, že to zabralo, protože video má nyní více než 8.2 miliony zhlédnutí!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Video s názvem “Pokud vás toto video o pejskovi z útulku nedojme, zkontrolujte si puls!” ukazuje bezútěšný život Suzie v útulku, než byla adoptována. Přestože jsou útulky starostlivým a bezpečným místem, zvířata jsou často po většinu dne zavřená v jedné malé místnosti, téměř jako ve vězeňské cele.

Suzie každý den sledovala, jak jsou její psí kamarádi adoptováni. Seděla přímo u proskleného okna a snažila se vypadat co nejkrásněji, ale nikdo se ani nezastavil, aby se na ni podíval, když kolem ní procházeli, aby si prohlédli ostatní psy. Suzie se už chystala vzdát naděje.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Úsměv malé holčičky.

Jednoho dne se všechno změnilo. Suzie seděla jako obvykle u okna a pozorovala, jak lidé chodí kolem její boudy, aby si prohlédli ostatní psy. Kolem procházely nohy malé holčičky, ale tentokrát se místo toho, aby pokračovala chodbou, zastavila na místě a otočila se

YouTube

Zdroj:
YouTube

V srdceryvném okamžiku se holčička sklonila, takže byla se psem na stejné úrovni. Usmála se a natáhla ruku ke sklenici. Na druhé straně okna zvedla chytrá Suzie tlapku, aby se pokusila dotknout dívčiny ruky. Je vidět, že mezi nimi okamžitě vzniklo pouto.

Suzie se konečně dočkala šťastného konce.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Video se pak rychle přetočí o několik týdnů později a Suziein život už nemůže být jiný než předtím. Nyní se choulí v útulném domově s holčičkou, jejíž rodina se rozhodla ji adoptovat! Sedí na měkké modré dece a tulí se ke své sestře, zatímco v pozadí praská teplý oheň.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Suzie se konečně dočkala šťastného konce, který si zaslouží, a pokud vás tohle nezatáhne za srdce, pak už nevíme, co by vás mohlo!

Poselství zní jasně a zřetelně: pokud adoptujete zvíře z útulku, zlepšíte tím nejen jeho život, ale i svůj vlastní. Podívejte se na dojemné video níže.

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share