Psi se po dvou měsících odloučení znovu setkali s otcem, válečným veteránem

Psi se po dvou měsících odloučení znovu setkali s otcem, válečným veteránem

Psi a jejich majitelé mají jedinečné pouto.

Je to jedna z věcí, která činí naše pouto se psy tak výjimečným. Nezáleží na tom, jak dlouho jste od sebe, váš pes si vás vždycky bude pamatovat.”

Muž jménem Joshua to poznal na vlastní kůži, když musel své psy na několik měsíců opustit. Psům se po Joshuovi stýskalo a on jim to hned vrátil.”

Screenshot YouTube

Zdroj:
Screenshot YouTube

V epizodě pořadu “Pitbulové a propuštění” na Animal Planet předvedly dobrovolnice Tia a Mariah dojemné gesto, které se rychle stává virálním.

Tia a Mariah slyšely o Joshuově příběhu a byly jím dojaté. Byl to válečný veterán, který se po návratu do civilního života těžko přizpůsoboval a vyrovnával se s ním. Necítil se na svém místě a byl zcela izolován od ostatních.

“Prostě přejdete z válečné zóny do civilního života a víte, cítíte se úplně izolovaní, cítíte se úplně sami… moji psi byli jediní lidé, kteří tu pro mě byli,” řekl Joshua ve videu na YouTube.

YouTube Screenshot

Zdroj:
YouTube Screenshot

Zamiloval si a zbožňoval dva psy, kteří mu ukázali věrnost a podporu, kterou potřeboval, aby se mohl znovu postavit na nohy.

Tito dva psi, kteří dostali jména Panda a Mama, s Joshuou vydrželi, když už nikdo jiný nechtěl.

“Předtím jsem spal ve skříni, protože je malá a měla malá dvířka a já se díky ní cítil bezpečně… A když otevřete dvířka, zírají na vás čtyři malé oči, protože tam jsou,” řekl Joshua.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Zlomené srdce však přišlo, když se Joshua musel přestěhovat do Kalifornie.

Mámu a Pandu si s sebou vzít nemohl, a tak je nechal v Louisianě. Po svých psech se mu moc stýskalo, a tak požádal Tiu a Mariah, aby mu je do Kalifornie přivezly.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Odvezly psy k Joshuovi, kde se v Los Angeles opět setkali.

Joshuovo shledání s jeho dvěma psy je naprosto dojemné. Hned je vidět, jak moc se jeho psům stýskalo. Začínají prudce vrtět ocasy, skáčou na svého majitele a líbají ho.”

Důležitější je, že oba psi konečně zase jedí. Přestali jíst, když Joshua odešel.”

“Jsem prostě nadšený, že jsou zpátky. Cítím se úplný,” řekl Joshua.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Shledání dojalo i Mariah. Byla nadšená, že se ho mohla zúčastnit.”

“Klidně bych tuhle jízdu absolvovala ještě dvacetkrát, zády k sobě, když vím, že jsem to mohla udělat, že jsem je mohla znovu spojit. Jen vidět ten okamžik,” řekla Mariah.

Jsme moc rádi, že Joshua a jeho psi jsou zase spolu tam, kam patří, a na okamžik, kdy se psi uvidí s Joshuou a začnou vrtět ocasy, je krásné se dívat.

Podívejte se na video níže!

Prosím, Sdílejte toto dojemné shledání se svými přáteli.

[Zdroj: Animal Planet]

Share