Pudl bez domova zasypává své zachránce polibky

Pudl bez domova zasypává své zachránce polibky

Jednoho říjnového dne obdržela organizace na záchranu zvířat Rescue From the Heat naléhavý telefonát. Šlo o bezdomovce – pudla, kterého v Los Angeles srazilo auto. Zakladatelka záchranné stanice Annie Hartová a její kolega Eldad Hagar pro ni jeli.

Když přijeli, spatřili pudla u zdi. Byla nervózní a úplně sama.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Hartová opatrně přistoupila k vyděšenému zvířeti, které se na ni dívalo velkýma, široce rozevřenýma očima.

Hartová pomalu natáhla ruku a dotkla se pudlíkovy matné srsti. Jakmile si pudlice uvědomila, že jí chce Hartová pomoci, přetočila se na bok a nechala se hladit po břiše.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Jakmile se Hartová ujistila, že jí pudlice důvěřuje, zvedla zvíře a dala mu kolem krku vodítko.

A v tu chvíli pudl udělal něco úžasného:

Pudl začal Hartové olizovat obličej a dával jí spoustu láskyplných polibků. Vypadalo to, jako by jí pudl děkoval za pomoc.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Hartová byla reakcí pudla ohromena a v očích se jí zaleskly slzy.

Tenhle malý pes toho zažil tolik a bylo jasné, že jediné, co si přeje, je, aby jí někdo pomohl. Hartová přinesla pudla do auta a dala mu jméno: Layla.

Hartová a Hagar odvezli Laylu do ordinace místního veterináře, kde se dozvěděli špatnou zprávu: měla vážně poškozená střeva a byla v kritickém stavu. Záchranáři z Hartovy nadace se na Facebooku podělili o aktuální informace o Laylině stavu:

“Lékaři Laylu ošetří a pokusí se jí zachránit ledvinu zavedením stentu, který odvede vodu z ledviny do močového měchýře… To je další etapa Layliny cesty. Pro všechny intenzivní účely se zdá, že naše holčička ani neví, jak moc je nemocná. Layla je plná bezmezné energie, rošťáctví a lásky,” napsali.

Záchranáři z Hart přes Facebook

Zdroj:
Záchranáři z Hart přes Facebook

Layla byla následující dva týdny hospitalizována a zotavovala se z prožitého utrpení. Zpočátku byla slabá, ale pomalu se jí začaly vracet síly.”

Layla byla v nemocnici, Hart pro ni našel ideální náhradní domov, kam mohla jít po propuštění. Pěstouni Laylu začali každý den navštěvovat a zahrnovali malého pejska láskou.

Záchranáři z Hartovy nadace přes Facebook

Zdroj:
Záchranáři z Hartovy nadace přes Facebook

Nakonec byla Layla natolik v pořádku, že mohla být propuštěna z nemocnice. Její pěstouni si ji vzali domů, kde pokračovala v rekonvalescenci.

Jakmile byla Layla dostatečně v pořádku, Rescue From The Hart ji dala k adopci. Brzy oznámili, že Layla našla svůj dokonalý domov.

Nyní je Layla šťastná, jak jen to jde. Miluje svou maminku a bratra Watsona. Příběh tohoto malého štěňátka má opravdu pohádkový konec.

Rescue From The Hart přes Facebook

Zdroj:
Rescue From The Hart přes Facebook

Pět let po adopci se o ni Rescue From the Heart podělili s aktuálními informacemi.

Sladkému štěněti se daří skvěle a má spoustu energie.

“Mnoho z vás se ptalo, jak se daří sladké Layle (vystrašené pudlici, která mě políbila, když jsme ji před pěti lety zachránili). A i když ji vídám často, je téměř nemožné ji vyfotit, protože nikdy nesedí v klidu! Takže tady je video, kde dělá to, co Layla umí nejlépe: blbne!” napsal útulek.

Jsme moc rádi, že Layla po tom všem, čím si prošla, skončila v tak úžasném domově. Je to rozkošné štěňátko.

Podívejte se na video z její záchrany níže!

Prosím, Sdílejte to se svými přáteli a rodinou.

Share