Rodina postaví výtah pro své štěně, které neumí chodit po schodech –

Rodina postaví výtah pro své štěně, které neumí chodit po schodech –

Jack je jméno zlatého retrívra, který má fyzický problém, který mu brání v pohybu kyčlí. Ve svých 15 letech tento psík prokázal, že svou rodinu miluje, ale energie z něj vyprchává.

Aby se Jack nemohl pohybovat uvnitř dvoupatrového domu, kde žijemajitelé zabudovali výtah, aby pes mohl chodit nahoru a dolů, aniž by musel při svém stavu vynakládat zvláštní úsilí.

loganmend624

Když psi vstoupí do stáří, jsou velmi omezeni zdravím. Zrak začíná být rozmazaný a pohyblivost už není stejná. Uplatnění některých opatření by mohlo zmírnit některé negativní zkušenosti.

loganmend624

Ale jen málo lidí je schopno projevit empatii vůči svým domácím zvířatům. Pokud takové vynálezy existují, musí to být opatření hodné kopírování. Výtah se samozřejmě neotevírá automaticky, ale je to dobrý způsob, jak Jacka přemístit.

loganmend624

Rodina nainstalovala kapsli, má malý válcový prostor, do kterého se pejsek vejde. “Miluje to, je to mnohem jednodušší než ho nosit po schodech. A pro ty z vás, kteří říkali, že je (vyděšený), tak není, miluje to.”řekla jedna z Jackových pečovatelek.

loganmend624

Logan Mendicino, která je jedním z Jackových pečovatelů, zveřejnila na svém profilu na sociálních médiích video, které ukazuje výstup a sestup zvířete, což vyvolalo mnoho komentářů. Podobné příběhy jsou velmi inspirativní.

loganmend624

Ačkoli se zvířata nemohou vyjádřit slovy, jejich řeč těla mluví sama za sebe. Takže tyto druhy gest, které pro ně dělají lidé, slouží jako motivace pro mnoho milovníků zvířat.

Share