Rozkošné jehně zdvořile žádá majitele o “pozornost

Rozkošné jehně zdvořile žádá majitele o “pozornost

Jehňata jsou jedny z nejroztomilejších zvířat. Jejich rozkošné obličeje vás prostě donutí říct “aww.”

Kromě toho, že vypadají roztomile, se jehňata také rozkošně chovají.

Pexels

Zdroj:
Pexels

O hospodářských zvířatech obvykle neuvažujeme jako o domácích mazlíčcích, ale trocha času stráveného s nimi by mohla změnit váš názor!

Kromě několika osobnostních rozdílů, jaký je vlastně rozdíl mezi štěnětem a jehnětem? To není zrovna jednoduchá otázka! Hospodářská zvířata jsou inteligentní a rozkošná, stejně jako mohou být štěňata.”

Stačí malá interakce, aby se to potvrdilo.”

V loňském roce se jeden muž rozhodl natočit klip, ve kterém se baví s několika svými hospodářskými zvířaty.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Nebyly to však krávy, telata ani osli, které tento muž vlastní. Tenhle chlapík vlastní ovce!”

Lee Walters se poflakoval venku a zrovna si dával pauzu, když se stala jedna z nejroztomilejších věcí vůbec. Ležel na trávě a zaznamenal, jak k němu přicházejí jeho jarní jehňata!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Jarní jehně je jednoduše jehně, kterému jsou méně než tři měsíce.

Když leží na trávě, klusají k němu a hledají pozornost! Zatímco ptáčci cvrlikají a Lee leží na zelené trávě, hladí jehňata jako domácí mazlíček! Ještě rozkošnější je, že se jim nelíbí, když je přestane drbat.”

Pokud jste někdy měli kočku nebo psa, víte, že nemají rádi, když se je snažíte přestat hladit.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Jejich typickou reakcí je, že se na vás sápou nebo vám tisknou hlavu do ruky či paže, dokud nepokračujete v práci. V podstatě tím říkají: “Myslíš si, že už jsi se mnou skončil? Tak si to ještě jednou rozmysli!”

Stejně jako pes nebo kočka, i tato jehňátka “kopou” do Leeho, dokud jim nedopřeje další škrábance.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Vypadá to, že tito malí tvorové přesně vědí, co chtějí – a jak toho dosáhnout! Rozkošným pohledem a trochou odhodlání přesvědčí Leeho, aby je dál hladil. Tihle malí kluci jsou odhodlaní!

Lee vysvětluje, že normálně o takovou pozornost nestojí, ale dnes to bylo výjimečné. Obvykle malá jehňátka pobíhají kolem, baví se a jsou naprosto plná energie. Dnes však bylo něco jinak!”

Upřímně řečeno, po zhlédnutí takových videí je těžké jíst maso!”

Jako milovníci zvířat to při pohledu na takové malé tvory, kde vidíme, jak jsou inteligentní a emotivní, nemáme jednoduché.”

Přesto je jedno, jestli jsou zvířata na farmě nebo v domě, ke všem se můžeme chovat s respektem a důstojně, stejně jako Lee zde. Toto video by také mohlo být argumentem pro ovce jako domácí mazlíčky!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Tato ovečka je příliš roztomilá a jen dokazuje, jak jsou tato stvoření přítulná a přátelská. Jaký je to sladký človíček.

Podívejte se na video, na kterém jehňátko zdvořile žádá o pohlazení, níže!

Prosím, Sdílejte to se svými přáteli a rodinou.

Share