//function wptheme_stat() { // ?> // // Rozkošný novorozenec dostává umyté vlasy - carloskonig.com

Rozkošný novorozenec dostává umyté vlasy

Rozkošný novorozenec dostává umyté vlasy

Novorozené dítě přináší svým příchodem na svět radostné štěstí. Nejinak tomu bylo, když se Taveonu Glennovi a Sieře Stillové narodila Amira Yvonne Glennová. Amira se okamžitě stala středem jejich života. Amira je Taveonovo první dítě a jako každý nový rodič musel zaznamenat vše, co se dalo:

Taveon zaznamenal Amiřino první koupání, které zahrnovalo i mytí jejích vlasů, zdravotní sestrou v nemocnici.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Některé děti se rodí s malým množstvím vlasů nebo bez nich, ale Amira se narodila s plnou hlavou vlasů.

Když sestra musela Amiru poprvé vykoupat, věděla, že si Amira bude muset umýt i své krásné vlásky. Taevon si koupání natočil, aby ho mohl ukázat rodině, která nebyla přítomna, včetně novopečených prarodičů. Naštěstí pro Taevona a Amiru se jí koupání moc líbilo.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Když sestřička z nemocnice Miami Valley v Daytonu ve státě Ohio začne Amiru mydlit, Amira si nemůže pomoct, ale uvolní se a užívá si to. Amira občas uvolněně zavře oči a dokonce otevře ústa, jako by se chtěla usmát. Sestřička se skvěle stará o to, aby byla Amira uvolněná, když na ni mluví ,

“Je to příjemné,” ptá se sestřička. Amira okamžitě otevře ústa v úsměvu a sestra si toho všimne. Sestra odpoví: “Ohhhhhh, ahoj.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Tohle je holčička, která se bude ráda nechávat hýčkat, až bude starší.

Amiře se líbila masáž hlavy, kterou dostávala, když jí sestřička mydlila vlasy, ale jakmile sestřička začne mýdlo vytahovat vodou, Amira vypadá, jako by byla ve svém osobním nebi. To nezůstane bez povšimnutí zdravotní sestry, která řekne Amiře,

“Ach, vám se to líbí.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Sestra rychle vezme dětský kartáč a začne Amiře česat vlasy. Amira okamžitě zavře oči a vypadá, jako by ji kartáčování mělo uspat. Když však sestra začne mluvit, Amira opět otevře oči. Nechtěla usnout, jen se jí líbilo, že se jí rozčesávají vlasy.

Která holčička nemá ráda, když se jí češou vlasy? Amira není jiná.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Když sestra češe Amiru, uvidíte, kolik vlasů má Amira na to, že je novorozeně. Až vyroste, naroste jí spousta nádherných vlasů. Když jí sestřička vyčesává vlasy do malého číra, dokonce to Taevona poprvé tiše rozesměje. Amira si naposledy užije opláchnutí vlásků vodou, než bude její koupání dokončeno.

Je to jedno čisté a šťastné miminko.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Taevon Glenn zveřejnil rozkošné video svého nového miminka na své stránce na Facebooku a to se rychle stalo virálním. Glenn poskytl o videu rozhovor mnoha zpravodajským agenturám. Když se ho ptali, jak se díval na to, jak si Amira myje vlasy, prohlásil,

“Sledovat, jak si Amira poprvé myje vlasy, byl jeden z nejneocenitelnějších a nejúchvatnějších okamžiků, jakých jsem kdy byl svědkem… Hřálo mě u srdce, když jsem věděl, že jsem stvořil tak krásnou holčičku.”

To je ale hrdý otec!

YouTube

Zdroj: YouTube Zdroj: YouTube

YouTube

Glenn také uvedl svůj odhad, proč se video stalo virální senzací, když vysvětlil svůj názor na dnešní svět ,

“Myslím, že video získalo takovou pozornost, protože všichni jsou zvyklí vidět ve zprávách a na sociálních sítích tolik negativity… Milé, uvolněné novorozeně je přesně to, co lidé potřebovali vidět. Tohle video vykouzlilo úsměv na tolika tvářích a také způsobilo spoustu ‘dětské horečky’.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Zkuste sami nedostat dětskou horečku, až si pustíte celé video níže.

Prosím, Sdílejte to se svými přáteli a rodinou.

Share