Seznamte se s Moo – rozkošným jezevčíkem s “tělem” krávy

Seznamte se s Moo – rozkošným jezevčíkem s “tělem” krávy

Genetika někdy dokáže pěkně šílené věci, což platí zejména pro plemena psů, vzhledem k tomu, jak moc jsme je po staletí selektivně šlechtili. Nakonec jsme se dostali k pěkně šíleným kombinacím čenichů, srsti, barev a temperamentu.

Ale i tak má tenhle pes něco dost nečekaného i na domácího psa. A to je co říct, když uvážíme, že je to vídeňský pes s malými nožičkami.

Seznamte se s Moo, jedinečným jezevčíkem se strakatou srstí. Můžete se podívat, odkud pochází jeho jméno.

1. Všichni se mohou těšit na jeho jméno. Návrat k opici, že?

Moo’s unique coat has throw the 1-ročního jezevčíka mezi internetové hvězdy. Taková sláva může být trochu náročná, a tak si pořídil malou plyšovou opičku, aby se s ní mohl mazlit a zahnat svou úzkost.

2. Ten starý boční pohled.

Moo dělá to, co byste normálně udělali s neodbytným fotografem – koukáte na něj bokem. Ale řeknu vám, že Mooův postranní pohled je mnohem roztomilejší než cokoli, co byste pravděpodobně dokázali vy nebo já.

3. Butt wait.

Díky bohu za body positivity, jinak by se tenhle chudák pejsek styděl nahrát tuhle fotku. Když to dokážou ty dlouhonohé influencerky na stejném webu, proč by nemohl on?”

4. Sledujte mě!

Tento malý jezevčík má stejné problémy jako každý jiný jezevčík – má kam jít, a nohy nejsou dost dlouhé na to, aby se tam dostal. Aspoň že když někdy náhodou poletí, má ty uši, aby zachytil nějaký odpor a zmírnil pád, ne?

5. To je vemeno matoucí.

Teď když se dívám na tenhle obrázek, Moo vypadá mnohem víc jako jeho přežvýkavý jmenovec, než jsem si původně myslel. Černobílá barva byla jen začátek – pod bříškem má také narůžovělou, téměř vemínkovitou skvrnu!

6. “Am pupper”

View this post on Instagram

A post shared by ᗰOO🖤 (@moo_in_miami)

We’ve all done this. Všichni jsme drželi své domácí mazlíčky jako plyšáky a láskyplně jim hleděli do očí. Nepředstírejte, že jste to nedělali.

7. Jsem úplně vyčerpaný.

Všechna ta sláva se může na těle malého jezevčíka pořádně podepsat, a Moo pravděpodobně potřebuje často odpočívat, aby načerpal nové síly. To je skvělé, protože je pak plně odpočatý a může se těšit na další den, kdy bude obšťastňovat svět svou roztomilostí s kravskými skvrnami.

8. Oči, do kterých se zamilovalo 3000 lidí.

O jeho kravských flecích můžeme mluvit celý den, ale Moo je pořád pes. Stejně jako každý jiný pes má ty nejkrásnější oči, na které bychom se mohli dívat celý den.

9. To je legračně vypadající tele.

Nemají mít lýtka opravdu dlouhá, hubené nohy? Tahle je celá malinká a ve tvaru psa, myslím, že s ní není něco v pořádku.”

10. Vertikální stabilizátory aktivovány.

S tím, jak hyperaktivní mohou mladí psi být, potřebují něco, co bude kontrolovat jejich rychlost a směr. Moo má své vlastní vertikální stabilizátory jako letadlo, které se dají sklopit úplně dozadu, aby se dosáhlo maximální aerodynamické účinnosti.

11.

Na co se to díváš?

Na světě není mnoho jezevčíků jako Moo, a tahle nově nabytá sláva, se kterou se narodil, by mu mohla způsobit trochu úzkosti. Je to ale v pořádku. Ví, jak si zvednout náladu a udržet bradu vysoko, s malou pomocí zábradlí na zábradlí.”

12. “Můžeš se na to podívat,” řekl Moo. Hovězí maso sušené na slunci?

Nebo že by to byl pečený párek? Stejně je to moc roztomilé na to, abyste si mysleli, že to sníte, jak byste mohli?”

Moo nám tu má co ukázat, a to je ještě docela mladý pes. Doufejme, že bude žít jako normální pes. Přece by nechtěl, aby si z něj ostatní psi dělali legraci kvůli jeho podivnému zbarvení srsti, ne?

Jezevčík v barvě skotu se nevidí každý den, takže se o tento článek určitě podělte s kamarádem!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share