//function wptheme_stat() { // ?> // // Sladká veverka zachráněná před hurikánem nemůže usnout, aniž by se mazlila s medvídkem - carloskonig.com

Sladká veverka zachráněná před hurikánem nemůže usnout, aniž by se mazlila s medvídkem

Sladká veverka zachráněná před hurikánem nemůže usnout, aniž by se mazlila s medvídkem

Také máte nějakou rutinní činnost, kterou nemůžete vynechat před spaním, jako je hltání oblíbeného nápoje, teplá sprcha nebo nanášení nějakého přípravku na pleť? Nebo snad konkrétní věc, kterou vyžadujete mít vedle sebe před spaním, jako je vaše oblíbená deka, moskytiéra nebo polštář?

Pexels – RODNAE Productions

Zdroj:
Pexels – RODNAE Productions

Ačkoli většina těchto zvyků v posteli existuje pouze v dětství, není divu, že někteří z nás si je nesou i poté, co se z nás konečně stali dospělí.

Pokud si však myslíte, že takovéto postelové návyky mají pouze lidé, šeredně se mýlíte.

Zažívají je i další chlupatí tvorové, stejně jako malá veverka, která vystupuje v tomto příběhu.

Dámy a pánové, seznamte se s veverkou Jill.

Připravte se, protože to není jen tak obyčejná veverka, tahle je přímo internetová senzace! Někteří z vás tomu možná nebudou věřit, ale Jill má na svém účtu na Instagramu obrovské množství sledujících, jen na této sociální síti ji sleduje neuvěřitelných 694 tisíc lidí.

Podle jejího instagramového bio je Jill “Vegetariánka, expertka na parkour, jejíž jedinou obavou je vakuum. Ale miluje každý ubrousek ve Starbucks, který potká.”

Přestože si užívá veškeré slávy a pozornosti spousty lidí na internetu, stejně jako každá jiná pohádka, i Jill měla těžký start do života. Tato slavná munchkin byla zachráněna před hurikánem Isaac, který v srpnu 2012 zpustošil Louisianu.

Podle zpráv vypadla z hnízda během zmíněné bouřky. Dobří samaritáni ji naštěstí našli živou a rozhodli se jí ujmout.

Původní plán byl Jill pouze dočasně ponechat, nakonec se však stala novým členem rodiny.

Život s lidmi není jedinou jedinečnou věcí na Jill.

Kromě toho, že má za rodiče lidi, je na této veverce ještě jedna věc, kterou si pravděpodobně zamilujete a se kterou se ztotožníte. Kdykoli je čas jít spát, tahle malá hopsačka by se neobešla bez svého miniaturního medvídka, ke kterému se může přitulit, než řekne dobrou noc.

Věřte tomu nebo ne, ale Jill je svými lidmi dobře vycvičená – ví, kam se chodí na nočník, také se ráda obléká a umí rozkošně pózovat před fotoaparátem.

Její účet na Instagramu je plný fotografií a videí z její každodenní rutiny i důležitých životních příležitostí. Díky nim jsou její sledující po celém světě informováni o tom, co se děje v životě slavné veverky.

To je pravděpodobně jeden z důvodů, proč ji mnozí milují, protože všem dodává každodenní dávku dobré nálady.

Miláčkem internetu je už od roku 2015 a nevypadá to, že by se ještě chystala svůj trůn opustit.

Podle jejího účtu na sociálních sítích bylo Jill loni v říjnu teprve 10 let a jak to tak vypadá, stále po ní všichni chtějí víc.

Její rodina ji má tak ráda, že každý rok slaví její narozeniny, také jí šijí šaty na míru, které jsou dokonale přizpůsobené jejímu malému tělíčku, a stejně jako každý jiný domácí mazlíček má tu výsadu, že si může pravidelně pochutnávat na mňamkách.

Kromě toho také cestuje a ráda chodí na pláž. “Jill se mnou jezdí na dovolenou od chvíle, kdy jsem se o ni začala starat – ještě než jí byl rok. Na dlouhé projížďky je profík,” říká její majitelka.

Tato šťastná veverka si doslova nemůže nic přát.

Podívejte se na další snímky této roztomilé veverky v následujícím videu.

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share