Sladké štěně se nepřestane usmívat v útulku, dokud nebude adoptováno

Sladké štěně se nepřestane usmívat v útulku, dokud nebude adoptováno

Většina sedmitýdenních štěňat je bezpečně uložena u své matky a svých vrstevníků na bezpečném místě v teple. Sedmitýdenní Layla však byla nalezena, jak se sama, vyděšená a hladová prohání v dopravě.

Pracovníci Beaumont Animal Care v Texasu sebrali malé štěně a odvezli ho do útulku, kde bylo mnohem bezpečněji než v dopravní špičce, kterou zažilo.

Nebohá holčička dorazila do útulku roztřesená strachy, ale nakonec si uvědomila, že je jí tam mnohem lépe než v autech.

Milé štěňátko skutečně vyloudilo ten nejroztomilejší úsměv.

YouTube/The Dodo

Zdroj:
YouTube/The Dodo

Veterinární technička Rachel Barronová přistoupila k Laylině boudě a začala na nervózní holčičku tiše a mile mluvit. Layla se Racheliny laskavosti chytila a oplatila jí ji tím nejroztomilejším úsměvem!

“Když jsem začala mluvit dětským hlasem, naprosto se jí to líbilo. [Začala vrtět ocasem a pak bum, ten slavný úsměv. V tu chvíli jsem vytáhl telefon, abych to natočil na video. Bylo to příliš roztomilé, než abych se o to nepodělil.”

Na videu stálo: “Tenhle pes se nemůže přestat usmívat a strašně moc chce být adoptovaný.”

YouTube/The Dodo

Zdroj:
YouTube/The Dodo

Jakmile se Laylin úsměv dostal na sociální sítě, stal se virálním. Lidé po celém světě se zamilovali do rozkošného pejska, který potřeboval budoucí rodinu.

Útulku se ozvaly tuny lidí, kteří se na Laylu ptali. Nicole Toneyová a její manžel Matthew procházeli Instagram, když narazili na Laylin krásný úsměv. Manželé už mají tři záchranářské psy a dvě kočky.

“Říkala jsem si: ‘OMG, ten pes je tak vzácný! S tímhle psem jdu zítra domů.”

YouTube/The Dodo

Zdroj:
YouTube/The Dodo

K Layle cítili okamžité pouto a prostě se s ní museli seznámit.

“Vešla jsem dovnitř a říkám si: ‘Můžu vidět toho usměvavého psa? Je tak roztomilá! Je tak malinká! Nejdřív se styděla, ale bylo na ní vidět, že je tak milá a nadšená.”

Layla má nejen ten nejroztomilejší úsměv, ale také fascinující oči.

“Její oči jsou tak světlé, je to prostě krása.”

YouTube/The Dodo

Zdroj:
YouTube/The Dodo

Layla se u Toneysových rychle ohřála, a protože jejich první setkání dopadlo dobře, byla jim schválena její adopce.

“Okamžitě nám zabořila hlavu do zákoutí krku. Uf, srdce se rozplývá. Byli jsme první, kdo se na ni šel podívat, takže jsem to brala jako znamení, že bychom ji měli adoptovat!”

Pomalu ji seznamovali s ostatními domácími zvířaty, aby jí pomohli s přechodem domů, ale Layla si dlouho nezvykla.

“První večer jsme vešli dovnitř a ona byla jako: ‘Bum, tohle je moje nové místo.'”

YouTube/The Dodo

Zdroj:
YouTube/The Dodo

Layla se postupně seznamovala se svými novými čtyřnohými sourozenci. Navzájem se očichali a Layla přistoupila přímo ke své nové sestře Lady a kousla ji do obojku, jako by říkala: “Hej, pojď si se mnou hrát!”

“Lady chtěla být okamžitě v Laylině blízkosti. Lady byla máma a právě porodila, když byla zachráněna, a tak ji to k Layle opravdu táhlo.”

YouTube/The Dodo

Zdroj:
YouTube/The Dodo

Sadie Laylu úplně ignorovala, ale teď jsou z nich nejlepší kamarádky a všechno dělají spolu. Brutovi chvíli trvalo, než se s Laylou sžil, a zpočátku se mu nelíbilo, že se s perverzním štěnětem dělí o postel. Ale nakonec spolu začali všichni dobře vycházet.

“Už když jsme si ji vyzvedli, bylo mi jasné, že k nám skvěle zapadne. Tak to mělo být.”

Jistě, občas krade Lady hračky a obtěžuje kočky. Dokonce vrčí a vrčí, což rodinu překvapilo.

“Když to udělala poprvé, říkali jsme si: ‘To byla Layla?'”

YouTube/The Dodo

Zdroj:
YouTube/The Dodo

Naprosto spokojená s novým domovem, Layla se dokonce usmívá, když spí, řekla Nicole. Stále je ve fázi neohrabaného štěněte a právě zvládla chůzi po schodech. Nemá ale ráda, když jsou její noví rodiče pryč.

“Když přijdeme domů a pustíme ji ven, nechce jít na záchod. Raději počká, až si tam sedneme a budeme si s ní hrát, hladit ji a pusinkovat. Je tak roztomilá.”

Matthew řekl, že když přijde domů a ona se k němu natáhne, vidí Laylin vítězný úsměv. “Vypadá to, že je prostě šťastná, že jsi doma.”

“Je to taková šťastná, že jsi doma.”

Instagram/laylathesmilingpup

Zdroj:
Instagram/laylathesmilingpup

Layla naštěstí zapadá přímo do rodiny Toneyových plné zachránců.

“Jsme vysavači na roztomilá zvířátka, která potřebují pomoc. Jsou tak sladká; prostě bezpodmínečně milují. Jsou tak nevinná.”

Podívejte se na Laylin krásný, srdceryvný úsměv a její temperamentní štěněčí chování ve videu níže. Je tak zatraceně roztomilá!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share