Slepá laň se tulí k ženě, která ji zachránila

Slepá laň se tulí k ženě, která ji zachránila

Je dobře, že na světě existují lidé s velkým srdcem, kteří se nebojí zasáhnout a pomoci zvířatům v nouzi. Obvykle slýcháme příběhy o záchraně psů a koček – ale někdy je to jiný druh tvora, který by potřeboval pomocnou ruku.

Jedna maminka z Alabamy byla na procházce, když objevila divokého jelena, který byl těžce zraněný. Nebohé zvíře bylo sraženo vozidlem a “ponecháno mrtvé” na okraji silnice. Ale místo toho, aby odešla a nechala přírodu, ať si poradí sama – rozhodla se, že se jí pokusí zachránit život.

Pixabay/Picography

Zdroj:
Pixabay/Picography

Žena (jejíž uživatelské jméno je Mamasgirl66) přinesla zraněnou laň k sobě domů a zůstala u ní po celý následující týden.

Srnka bohužel v důsledku srážky s autem nemohla chodit. Také ohluchla a oslepla, což by jí ve volné přírodě změnilo život.

Naštěstí pro srnku je Mamasgirl66 jedním z těch lidí, kteří se zřejmě narodili s obrovským srdcem. Snažila se zvíře uzdravit a nabízela mu lásku a péči.

Newsflare/Mamasgirl66

Zdroj:
Newsflare/Mamasgirl66

Netrvalo dlouho a žena vymyslela pro svého nového čtyřnohého přítele jméno: “Snuggles.”

Začala si různé okamžiky s laňkou natáčet a sdílet je na internetu. Jedno z videí, které Mamasgirl66 zachytila, se točí kolem toho, jak se Snuggles učí znovu chodit. Video Newsflare je opatřeno následujícím popiskem:

“Tohle je Snuggles, srazilo ji auto a zůstala mrtvá… Vzala jsem si ji domů a první týden, co jsem ji měla, jsem s ní byla vzhůru celou noc i noc.. Neuměla (sama) chodit, tak jsem ji začala držet za ocas a pod krkem, dokud se nedokázala postavit na nohy.”

Newsflare/Mamasgirl66

Zdroj: :
Newsflare/Mamasgirl66

Mamasgirl66 natočila záběry, na kterých Snuggles jí také sladkou pochoutku.

Na videu Rumble, je vidět, jak se mladá laň snaží chroupat plátek manga, zatímco jí její zachránce říká “hodná holka” Je zřejmé, že je o ni dobře postaráno, protože zvíře je dokonce přikryto prostěradlem! V popisku se píše:

“…tohle bylo poprvé, co se mi ji podařilo přimět k jídlu poté, co ji srazilo auto…”

Rumble/Mamasgirl66

Zdroj:

Rumble/Mamasgirl66

Zejména jedno video je naprosto srdcervoucí. Ukazuje, proč si jelen vysloužil jméno “Snuggles.”

Mamasgirl66 sedí s nataženýma nohama a hlavou jelena v klíně. Zvíře ji tam láskyplně drží, zaboří se do ní, jako by jí bylo úplně příjemně a chtěla si zdřímnout.

YouTube Screenshot

Zdroj:
YouTube Screenshot

I když se zdá, že se slepá srnka ke své zachránkyni tulí ráda, je tu jeden malý problém. Na videu žena vysvětluje:

“Jen ještě nepřišla na to, jak si má lehnout. Ale vím, že se jí to líbí a tak, protože tam byla skoro celý den.”

YouTube Screenshot

Zdroj:
YouTube Screenshot

Je to sladký okamžik, který chytá za srdce napříč internetem.

Po dobu 40 vteřin je vidět, jak srnka stojí a opírá si hlavu do klína ženy a vypadá klidně. Možná tak Snuggles děkuje člověku, který jí zachránil život!

Screenshot YouTube

Zdroj:
Screenshot YouTube

Na roztomilé video se můžete podívat sami níže. Don’t you just love animal rescue stories?

Please SHARE this with your friends and family.

Share