Smutná psí máma natočená, jak “pláče” v útulku poté, co byla vyhozena bez svých štěňat

Smutná psí máma natočená, jak “pláče” v útulku poté, co byla vyhozena bez svých štěňat

Sarah Sleimeová je dobrovolnicí v organizaci Greater Charlotte SPCA a má za sebou docela zajímavý příběh. Týkal se jednoho nebohého pitbula, který se celý den nemohl udržet a plakal.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Sarah byla na návštěvě v útulku v oblasti, který provozuje CMACC, když narazila na psa.

Facebook

Zdroj:
Facebook

CMACC (Charlotte Mecklenburgh Animal Care & Control) spravuje několik útulků v okolí a dohlíží na obrovskou rozlohu oblasti. Zatímco Sarah čekala v místnosti pro kontrolu, rozhodla se, že se projde sem a tam po kotcích.

“Čekala jsem, až [pracovníci útulku] zkontrolují zdravotní stav několika psů, které jsme zvažovali stáhnout, a procházela jsem se sem a tam po kotcích a uviděla jsem tam sedět pitbulku, která byla velmi podobná člověku – shrbená a velmi slavnostní,” řekla Sleime pro The Dodo. “Tak jsem se k ní sklonila a začala na ni mluvit.”

Facebook

Zdroj:
Facebook

Bylo jasné, že pitty měla nedávno vrh.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Přestože měla psí máma evidentně vrh, žádná štěňata kolem ní nebyla. Když Sarah začala se smutným psem mluvit, doslova se rozplakal. Jak mluvila, voda mamince stékala do očí a na čumák.”

“Byl to ten nejšílenější úkaz,” řekl Sleime.”

Chudák maminka byla nesmírně smutná a obézní.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Není jednoznačně jasné, jestli psi pláčou stejně jako lidé, ale i tak to byl docela úkaz. Po prozkoumání jejího příběhu zjistila Sarah o její situaci trochu víc.”

“[Pracovníci útulku] se domnívají, že byla zavřená a používaná jako chovný stroj,” řekl Sleime. “Zřejmě měla mnoho a mnoho vrhů.”

Když se Sarah dozvěděla tento příběh, věděla, že chce Cinnamon (tak se tehdy jmenovala) pomoci.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Vytáhla telefon a na Facebooku zveřejnila video smutného psa. Brzy mělo za první den přes 700 000 zhlédnutí! Lidé z celého světa jí psali zprávy a ptali se, jestli mohou nějak pomoci. Bylo ohromující vidět, jak lidé reagují.

Nakonec to byla Sarahina kamarádka Meghan Sheltonová, která se rozhodla psa adoptovat.

Podívejte se na ten vrtící se šťastný ocas!!!!

Zveřejnil Sarah Jennings Sleime v neděli 19. listopadu 2017

Shelton věděl, že Cinnamon bude dokonalým přírůstkem do jejich rodiny.

“Pro pitbully mám ve svém srdci zvláštní místo,” řekl Shelton pro The Dodo. “Myslím, že jsou to velmi nepochopení psi a nepochopené plemeno. A když jsem ji viděl na tom videu, jak doslova pláče v kleci, rozplakal jsem se. Moje děti plakaly. Ukázala jsem ji manželovi a on řekl, že se na ni můžeme jít zítra podívat.”

Facebook

Zdroj:
Facebook

Přestože na ni stálo ve frontě více rodin, Sheltonovi byli první! Hned jak se s ní setkali, věděli, že je to láska.

“Byla strašně milá, přivedli ji do místnosti, aby se s námi seznámila, a my jsme ji nechali odpočívat. Moje děti s ní byly na zemi a ona si jim sedla na klín a zahrnula je pusinkami.”

Meghan Shelton via The Dodo

Zdroj:
Meghan Shelton via The Dodo

Změnili jí jméno na Rosie, nechali ji vykastrovat a druhý den si ji vzali domů! Dokonce si skvěle rozuměla s tamním psem, kterého už doma měli, Bluem. Rosie teď dostává veškerou lásku, kterou si kdy mohla přát.

Meghan Shelton via The Dodo

Zdroj:
Meghan Shelton via The Dodo

Podívejte se na video níže!

Pokaždé, když jsem se s ní zastavila a řekla, že mě to mrzí, oči se jí zalily slzami (podívejte se na reakci v čase -:13). Srdcervoucí!! #thedodo The Dodo #adoptdontshop—–Aktualizace: Cinnamon byla adoptována! Podívejte se na mou stránku/aktualizovaný příspěvek, kde najdete její novou rodinnou fotku a adopční video!

Vložil Sarah Jennings Sleime v sobotu, 18. listopadu 2017

Share