Soudce v Ohiu donutil ženu, která nechala koťata samotná v lese, aby strávila noc sama v lese

Soudce v Ohiu donutil ženu, která nechala koťata samotná v lese, aby strávila noc sama v lese

“Zákon je řád a dobrý zákon je dobrý řád.” – Aristoteles

Všichni máme zákony a zákony existují proto, aby chránily práva lidí a také zvířat. I když bohužel ne všichni lidé vědí, že i zvířata mají svá práva. Proto může docházet k mnoha případům týrání zvířat.”

Bohužel většina těch, kteří zvířata týrají, si ani nemyslí, že udělali něco špatného, a nakonec jim to, co udělali, projde. Ačkoli v Painesville v Ohiu se jeden soudce postaral o to, aby se to změnilo.

Foto na Facebooku

Zdroj:
Foto na Facebooku

Soudce městského soudu Michael Cicconeti nechtěl, aby týrači zvířat unikli svému zločinu. Byl jiný; ve skutečnosti se postaral o to, aby lidé odpovědní za své zločiny zaplatili – a to těmi nejneobvyklejšími způsoby.”

Je to víc než jen trest, tento soudce se stará o to, aby se pachatelé “poučili”, a postaral se o to, aby jim tato lekce zůstala.

Soudce Michael Cicconetti se postaral o to, aby si pachatelé mohli vybrat, jestli si svůj trest odsedí ve vězení, nebo budou souhlasit s jeho podmínkami trestu

Aby bylo jasno, soudce Michael nikdy neuděloval nebezpečné nebo dokonce nezákonné tresty. Spíše stejně jako rodič nabízí svým “dětem” lekci, kterou chce, aby se naučily.

Foto na Facebooku

Zdroj:
Foto na Facebooku

Jako například tento. Jedna žena nechala v lese 35 nebohých koťat. Soudce Michael se nad tímto činem rozčílil a řekl:

“Jak by se vám líbilo, kdyby vás pozdě v noci někdo vyhodil v parku u metra, vy jste tam strávili noc, poslouchali kojoty, v temné noci kolem sebe poslouchali mývaly a seděli tam v mrazu a nevěděli, kde dostanete další jídlo, nevěděli jste, kdy vás někdo zachrání?”

YouTube Screenshot

Zdroj:
YouTube Screenshot

Donutil ji zůstat v lese přes noc, i když byla poblíž policie.

anwar hu

Zdroj:
anwar hu

V dalším trestném činu týrání zvířat byla shledána vinnou jiná žena, která nechala svého psa žít v naprosté špíně.

daniel.stark

Zdroj:
daniel.stark

Zdá se, že neví, jak těžký je život, když jste v takové situaci, tak co by udělal spravedlivý soudce?

Soudce Cicconeti se ujistil, že pochopila, jaké to je.

Snímek obrazovky na YouTube

Zdroj: YouTube:
YouTube Screenshot

“Chci, abys šel na okresní skládku, na skládku, a chci, aby našli to nejsmradlavější, nejsmradlavější, boží místo, které na té skládce najdou, a chci, abys tam zítra osm hodin seděl a přemýšlel o tom, co jsi tomu psovi udělal, a přitom cítil ten zápach. Jestli se pozvracíš, tak se pozvracíš.”

Tím nyní již penzionovaný soudce neskončil. Ve skutečnosti je známý svými neobvyklými tresty pro pachatele a některé z nich jsou:

  • Chůva, která byla shledána vinnou z bití chlapce páskem, byla požádána, aby si přečetla několik článků o týrání dětí a dokonce i o trestech za tento trestný čin. V soudní síni pak byla požádána, aby vše, co se dozvěděla, probrala se samotným soudcem, matkou dítěte a porotou.
YouTube Screenshot

Zdroj:
YouTube Screenshot

  • Muž, který byl přistižen při činu s nabitou zbraní, byl požádán, aby strávil nějaký čas v márnici a viděl mrtvoly, aby pochopil nebezpečnost zbraně.
  • Také osmnáctiletý mladík, který ukradl pornografické materiály z knihy pro dospělé, byl požádán, aby si sedl před obchod. Tam mu zavázali oči a přitom držel ceduli s nápisem “Nevidět zlo.”
Screenshot YouTube

Zdroj:
Screenshot YouTube

  • Byla také žena, která úmyslně vynechala taxík, byla shledána vinnou a byla odsouzena k tomu, aby ušla celých 30 mil za 48 hodin. Důvodem 30mílové chůze bylo to, že to byla vzdálenost, kterou pro ni taxikář ujel.”

Neobvyklé tresty soudce Michaela Cicconetiho možná sklidily mnoho komentářů, ale lidé v jeho okolí vědí, že to byl velmi dobrý soudce a že dělal, co mohl, aby byl spravedlivý a ukáznil lidi kolem sebe.”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share