Společenství se spojilo, aby dalo 12letému pitbulovi šanci prožít zbývající dny života v lásce

Společenství se spojilo, aby dalo 12letému pitbulovi šanci prožít zbývající dny života v lásce

Vítejte u Lloydových dobrodružství, příběhu o šťastném starším pitbulovi jménem Lloyd, který se dostal do útulku jako zatoulaný. Zbývají mu pouhé měsíce života, a tak je v posledních dnech svého života hýčkán jako král…

Dokonce má svůj vlastní seznam “zábavných věcí, které musí udělat”, než odevzdá svou vstupenku na posmrtnou párty u duhového mostu!

Když Lloyda našli místní policisté, jak se potuluje ulicemi západního New Yorku, jeho zdravotní stav byl dost chmurný. Veterináři pejska vyšetřili a zjistili, že trpí rakovinou a zároveň konečným stádiem selhání ledvin. Pěstounka Amy Lewisová řekla WGRZ, že milému pejskovi zbývá 3 až 6 měsíců života.

“Má takové smutné oči. Víte, nevíme, čím si prošel.”

Možná má smutné oči, ale podívejte se na ten rozkošný podkus!

Pro Spectrum News 1 řekla, že i když je nemocný, stále miluje všechno na svém životě!

“Navzdory svým neduhům miluje život. Miluje lidi. S ostatními zvířaty to umí opravdu skvěle a stal se docela známým.”

Aby vynahradili všechny nedostatky a selhání lidstva, rozhodli se Amy a další zaměstnanci Niagry SPCA uspořádat Lloydovi úžasné rozloučení. A lidé se teď Lloydových dobrodružství nemohou nabažit!

Poté, co byl příběh zveřejněn na facebookové stránce útulku, se komunita chopila příležitosti zasypat tohoto hodného chlapce veškerou láskou a zbožňováním, které si zaslouží, což zahrnuje i nákup luxusního kabrioletu!

Seznam lidí, kteří mu chtějí pomoci s jeho kbelíkem, se dokonce rozrostl natolik, že je tato místní celebrita nyní plně obsazena!

“The Adventures of Lloyd: Lloyd Gives Back” zahrnují všechno možné od spacích večírků přes přijímání léčivých krystalů až po to, že se stal čestným členem hasičského sboru v Lockportu.

Zde je v 19. dni, kdy se vydal na pole do Petca. A víte, co to znamená!

Musel si očichat své oblíbené pochoutky, nakoupit nové hračky, a dokonce se setkal s několika přátelskými lidmi, kteří se nemohli dočkat, až se stanou jeho novými nejlepšími kamarády.

Co je však důležitější, vracel komunitě jen tím, že se ukázal jako nejlepší možná verze sebe sama.

“Nečekali jsme, že Lloyd bude více dávat, než dostávat. Denně přináší radost a štěstí. Je to neuvěřitelná bytost, o které nepochybujeme, že nám všem byla poslána, aby šířila lásku.”

Nestává se každý den, aby zatoulaný pes z útulku dostal druhou “poslední šanci” na život. Chytil si srdce tolika lidí, že zákonodárný sbor okresu Niagra vyhlásil středu 3. srpna oficiálně za Lloydův den.”

“Den věnovaný péči o zvířata bez domova a projevování laskavosti jeden druhému. Den, kdy můžeme být jako Lloyd.”

Přesně tak – buďte jako Lloyd!

Lloydova dobrodružství můžete sledovat na facebookové stránce Niagra SPCA. Útulek doufá, že díky úspěchu jeho dobrodružství budou moci i další psi zažít svá vlastní dobrodružství.

Podívejte se na video níže a zjistěte více o příběhu tohoto milého psa.

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share