Srnčata hledají útočiště v domě ženy, když se blíží bouře

Srnčata hledají útočiště v domě ženy, když se blíží bouře

Asi každý z nás si někdy všiml, že naše kočky nebo psi utíkají do domu těsně před tím, než začne pršet. S ohledem na to mnoho majitelů domácích mazlíčků přemýšlelo o tom, že zvířata mají šestý smysl nebo nějaký druh senzorů, které detekují počasí.

Existuje vysvětlení, proč mají zvířata “senzory detekující počasí”.

Screenshot Youtube

Zdroj:
Screenshot Youtube

Zvířata nemají takzvaný šestý smysl. Ve srovnání s námi lidmi mají zvířata spíše silnější instinkty a smysly, které jim umožňují odhalit i ty nejmenší změny ve vývoji počasí a signály z prostředí. Díky tomu mohou s předstihem odhalit déšť nebo jakékoli kalamitní události, jako jsou zemětřesení, bouře, a dokonce i tsunami.”

Tato žena je natolik laskavá, že otevře zadní vrátka svého domu zvířatům, která hledají úkryt.

Screenshot Youtube

Zdroj:
Screenshot Youtube

Uživatelka Imgur Amscolie je rehabilitační pracovnicí pro volně žijící zvířata v USA.USA, která se dostala do povědomí internetu poté, co na svém účtu Imgur zveřejnila příběh o jelenovi, který se ukrýval v jejím domě. V blízkosti jejich oblasti se blížila bouřka a Amscolie se bála o srnky, o které se nenuceně starala

Zadní dveře nechala otevřené pro případ, že by je zvířata chtěla využít jako svůj úkryt před bouřkou.

Screenshot Youtube

Zdroj:
Screenshot Youtube

Po nějaké době vyšla ven, aby zkontrolovala, jestli tam zvířata jsou, ale nic nenašla. Teprve když se vrátila dovnitř svého domu, uviděla tři srnčata, která si už dělala pohodlí

Byla opravdu šťastná, že její milovaná lesní mláďata našla cestu dovnitř, aby se ochránila před bouřkou.

Youtube Screenshot

Zdroj:
Youtube Screenshot

Amscolie byla překvapená, že se jeleni dokázali vplížit dovnitř jejího domu. Po matce srnčat však nebyly k nalezení žádné stopy. Doufejme, že se jejich maminka prostě potloukala v lese a čekala na ně.

Snímek obrazovky Youtube

Zdroj:
Snímek obrazovky Youtube

Amscolie si oddechla, že se jelení mláďata chladí uvnitř jejího domu a čekají, až bouřka ustane. Jistě se těmto roztomilým srnčatům po dlouhém čekání podařilo najít cestu zpět domů do lesa.”

Žena bydlí nedaleko lesa a je běžné, že ji tato lesní zvířata navštěvují.

Screenshot Youtube

Zdroj:
Screenshot Youtube

Amscolie žije v místě, kde se hojně vyskytují zvířata jako jeleni, veverky nebo vačice. Když ji tato zvířata navštíví, věnuje Amscolie část svého času a prostředků, aby těmto zvířatům jakkoli pomohla. Postarala se také o několik osiřelých srnčat a ošetřila je, než budou připravena vrátit se zpět do volné přírody. Amscolie dokonce srnky objímá a líbá.”

Kromě toho se zvířata ráda stýkala s jejím psem. Někdy si tato zvířata se psem hrála i za prosklenými dveřmi. Je prostě úžasné, že na světě stále existuje spousta lidí, jako je ona.”

Screenshot z Youtube

Zdroj:
Screenshot z Youtube

Doufejme, že příběh Amscolie dokázal inspirovat více lidí, aby pomáhali zvířatům ve volné přírodě, kdykoli mohou. Pokud se chcete podělit o kýbl plný úsměvů a zdraví, neváhejte a řekněte o tomto příběhu svým přátelům. Podívejte se na celé video kliknutím na odkaz níže a po jeho zhlédnutí si možná budete chtít otevřít zadní vrátka, až se bude blížit bouřka.

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share