//function wptheme_stat() { // ?> // // Štěně adoptuje 3 kočky, které matka odmítla, a vychovává je jako vlastní – - carloskonig.com

Štěně adoptuje 3 kočky, které matka odmítla, a vychovává je jako vlastní –

Štěně adoptuje 3 kočky, které matka odmítla, a vychovává je jako vlastní –

Historické rozdíly mezi psy a kočkami ustupují v tomto zajímavém příběhu. Ukáže se, že kočka se rozhodla nestarat se o svá vlastní mláďata. To přimělo jejího majitele, aby hledal alternativní způsob, jak uživit tři malá koťata, která vyrůstala bez matky.

Alzira Bandeira z Brazílie je adoptivní matkou kočky, která si jednoho dne uvědomila, že musí hledat metody, jak zajistit, aby koťata nepřišla o život kvůli nedostatku potravy. Kromě toho musela najít složení krmiva, které by koťatům poskytovalo správné živiny.

Uprostřed obtíží a nervozity ohledně budoucnosti malých se objevila nemyslitelná alternativa. Její pes jménem Rádija začal tři koťata krmit. A vtipné je, že tato fenka nikdy nebyla matkou vlastních potomků, ale to jí nebránilo v tom, aby sloužila jako mokrá kojná.

Myslím, že to byl zvířecí instinkt a zajímavé je, že Rhadija nikdy nebyla matkou. Byla jsem nadšená, protože miluju zvířata…”, zmínila odbornice, která si všimla, že její štěně začalo samo produkovat mléko.

Alzira přiznává, že to nebyla její první volba. Než se Rhadija objevila jako hrdinka, přemýšlela o tom, že by poskytla přístřeší kočce, která se nedávno stala matkou. Ani to však kočka nepřijala. Právě uprostřed zoufalství se pes zachoval působivě.

Všichni, kdo tento příběh znali, se nemohou přestat usmívat. V žádném okamžiku si nikdo nemyslel, že je to možné. Příroda opět dává lekci života. Matka není ta, která rodí, ale ta, která s vámi zůstává.

Ačkoli příběh pochází z roku 2019, je nepochybně příkladem toho, jak zvířata opouštějí předsudky, aby si navzájem pomáhala.

Share