//function wptheme_stat() { // ?> // // Štěně běhá za každým, kdo jde kolem, a doufá, že mu někdo dá domov – - carloskonig.com

Štěně běhá za každým, kdo jde kolem, a doufá, že mu někdo dá domov –

Štěně běhá za každým, kdo jde kolem, a doufá, že mu někdo dá domov –

Ulice Nuwela Eliya na Srí Lance se staly svědkem toho, jak neodbytný pozitivní přístup štěněte bez domova dokázal víc, než všichni očekávali. Její veselý duch a tělo se energicky pohybovaly pokaždé, když se k ní někdo přiblížil.

Dokud si skupina záchranářů nevšimla jeho přítomnosti na městském trhu. Dobrovolníci se starali o slony pro elephant Nature Park Foundation, y jejich úkolem je starat se o pachydermy.

Lek Chailert a skupina dobrovolníků, kterým předsedá, nemohli tohoto malého psa ignorovata zveřejnili na sociálních sítích svůj příspěvek o interakci s ní.

“Na trhu, kde procházejí tisíce lidí, jsme viděli malé štěně, které na kolemjdoucí vrtělo ocasem a vyzývalo lidi, aby jí věnovali pozornost.” zmínili dobrovolníci.

Je opravdu velmi okouzlující, ale přesto nedokázala nikoho přimět, aby jí věnoval pozornost, natož aby ji vzal s sebou. Až na tuto skupinu odvážných záchranářů, kteří jakmile ji spatřili, věnovali jí pohlazení a projevy náklonnosti.

Neměli v úmyslu ji odvést, a tak po pozdravu pokračovali v cestě, ale ona je nechtěla nechat jít, a tak je následovala. V tu chvíli pochopili že už nechce zůstat ani den v chladných ulicích tohoto města

Skupina vysvětluje, co udělali, aby jí pomohli: “Rozhodli jsme se požádat kolemjdoucí lidi, aby si ji adoptovali, aby převzali odpovědnost za péči o ni. Když viděli, že je to samice, ztratili zájem”.

Bohužel, nebylo tak snadné najít někoho, kdo by měl malého pejska rád. Ale vše nebylo ztracenoještě se museli zeptat řidiče vozidla převážejícího záchranný tým. Thushara, jak se muž jmenuje, okamžitě psa zvedl a vzal ho s sebou.

Lek vypráví, co dělali dál: “Koupili jsme jí novou deku, vykoupali ji a z našich zavazadel jsme udělali její postel, zatímco ona zůstala s námi v hotelu. Myslím, že to byla první noc, kdy mohla pohodlně a klidně spát”.

Od chvíle, kdy se setkali, až do současnosti uplynuly asi 3 roky. Rozhodli se jí říkat Lek Lek, která má nyní nejen nový domov, ale také rodinu, která ji miluje a dobře se o ni stará.

Lek Charlie od té doby neviděla svou kamarádku Lek Lek, a tak se rozhodla, že ji půjde zkontrolovat, myslela si, že si ji nebude pamatovat, ale mýlila se. Myslela si, že si ji nebude pamatovat, ale mýlila se sotva ji viděla ukázal, že na ni nezapomněl svým vřelým pozdravem. Naštěstí byly tyto záběry zaznamenány a sdíleny na sociálních sítích.

To, co bylo kdysi štěně, se stalo dospělým psem plným lásky na rozdávání. Nyní žije v pohodlném domově, kde dostává jídlo a pozornost, kterou potřebuje ke štěstí.

Share