Štěně bez domova přeruší fotbalový zápas a nakonec ho adoptuje fotbalista –

Štěně bez domova přeruší fotbalový zápas a nakonec ho adoptuje fotbalista –

Týmy Nacional de Potosí a The Strongest se utkaly ve fotbalovém zápase na stadionu Hernando Siles v bolivijském La Pazu. Když tu náhle upoutal pozornost davu a hráčů zapojených do sportovní aktivity pes.

Přátelský pes si vysloužil své minuty slávy za své žertovné činy. Nejprve vstoupil z boku, běžel, aby upoutal pozornost, a když se mu to nepodařilo, opustil hřiště a popadl do tlamy jednu z náhradních kopaček.

Odborníci na sociální komunikaci se museli zmínit o psovi při vyprávění o událostech, které musely být zastaveny, aby bylo možné psa odstranit. Protože nebylo snadné psa odstranit, dva hráči z opačných týmů zvíře na několik okamžiků uklidnili.

Jorge Mamani
Jorge Mamani

Poté hráč domácího týmu, který se jmenoval Raúl Castro, odnesl malého psa, kterému se říkalo Cachito”. Návštěvník zřejmě bydlel nedaleko fotbalového stadionu. Po umístění mimo hrací plochu zápas pokračoval.

Jorge Mamani

Domácí tým tehdy vyhrál zápas o tři góly. Pro některé bylo vítězství spojeno s příchodem Cachita. Protože jeho přítomnost vidělo mnoho lidí, objevily se s odstupem několika dní na sociálních sítích komentáře, že psa s podobnými vlastnostmi srazilo auto.

Jorge Mamani

“Viděli jsme publikaci této osoby. Přijeli jsme na místo a chlapec, který to poslal, nám řekl, že viděl, jak to (auto ho srazilo), a proto se vrhl na zem. Teď už jen spí. Potřebujeme pomoc pro veterináře.”mayra, která pracuje jako dobrovolnice v útulku “Ni una patita menos”, řekla místním médiím.

Ani o jednu tlapku méně

Castro, hráč, který Cachita odvedl ze hřiště, se to dozvěděl. Okamžitě kontaktoval Mayru, aby štěněti pomohla, a zaplatil všechny účty za veterináře.

Nakonec se hráč rozhodl Cachita adoptovat a dát mu domov. Nejsilnější hráči se o všechny tyto příběhy podělili, díky čemuž se psík stal virálním na sociálních sítích.

Obvykle na fotbalových zápasech vidíte jen hráče, kteří předvádějí triky s míčem, ale když pes přeruší zápas vysílaný po celé zemi, může se stát upoutat pozornost všech diváků a získat láskyplný domov.

Share