Štěně čeká u hotelové brány na hostesku, která na něj byla milá –

Štěně čeká u hotelové brány na hostesku, která na něj byla milá –

Profesionální letušku argentinské letecké společnosti cestující jednou za čtrnáct dní z Německa do Buenos Aires přivítal u dveří jejího hotelu toulavý pes. Psík prý na jejich první setkání nikdy nezapomněl.

První interakce mezi leteckou společností profesionála jménem Olivia Sievers, pohladil Rubio a dal mu jídlo. Od té doby ji začal psík následovat a sedával před výběhem, aby ji pozoroval.

Olivia Sievers

Určitě si zvykl čekat na ni před ohradou. Pro Rubia nepřipadalo v úvahu, aby se od svého nového přítele příliš vzdaloval. I když Olivia musela čas od času navštívit argentinské město, vždy se jí podařilo svého drahého přítele navštívit.

Olivia Sievers
Olivia Sievers

“Poprvé si vzpomínám, že jsem se snažil změnit směr, protože jsem nechtěl, aby mě Rubio sledoval do hotelu, ale on mě stále sledoval a sledoval mě. Na první setkání nikdy nezapomněl. Řekla žena médiím, která se o tom dozvěděla.

Olivia Sievers
Olivia Sievers

Olivia si psa oblíbila natolik, že se jí podařilo umístit ho do útulku. Ale Rubio brzy běžel zpět do hotelu, aby na ni počkal. Nepochybně to byl projev jeho psí lásky k této milé ženě.

Olivia nakonec souhlasila a rozhodla se ho adoptovat, a tak učinila potřebná opatření a.. ho vzala s sebou do Německa. Rubio se tak prosadil, nyní si volně hraje na dvoře svého domu.

Je to už pět let, co se Olivia rozhodla vzít si Rubia k sobě, a náklonnost s časem jen roste. Olivia také propaguje adopci toulavých psů, kteří se mohou podělit o svou lásku s každým člověkem.

Olivia Sievers
Olivia Sievers

Share