//function wptheme_stat() { // ?> // // Štěně opuštěné v lese se všemi svými věcmi čeká, až ho někdo uvidí - carloskonig.com

Štěně opuštěné v lese se všemi svými věcmi čeká, až ho někdo uvidí

Štěně opuštěné v lese se všemi svými věcmi čeká, až ho někdo uvidí

Hank měl kdysi rodinu. Ti ho však opustili v lese.

Nechali ho tam se zlomenou nohou, neotevřeným pytlíkem jídla, který nemohl otevřít, jeho postelí a několika starými hračkami.

Dobrý samaritán ho našel v lese, jak sedí naprosto nehybně na svém pelíšku, a zavolal do místního útulku pro zvířata.

“Je to teprve osmiměsíční štěně, a přesto toho tolik zažilo. Jakmile se dozvěděl, že ho odvezou do veterinární nemocnice, začal vrtět ocasem. Nedokážeme si představit, proč by se ho někdo zbavil se zlomenou nohou. Nechal ho i s jeho pelíškem, hračkami a jídlem v lese. Ať už jste kdokoli, vězte, že Hank je nyní v bezpečí a už se mu nikdy nic nestane.” Lidé a zvířata spojeni napsal na svých stránkách Na Facebooku.

Ti, kteří Hanka zachránili, se báli, že by mohl být agresivní, protože byl v režimu přežití, ale byl to prostě velký miláček.

“Od chvíle, kdy ho dostali, byl samá láska,” řekla Rosa Fondová, zakladatelka organizace Humans and Animals United, řekl The Dodo. “Všichni říkají, že je to ten nejsladší pes.”

Hanka okamžitě odvezli k veterináři, kde mu diagnostikovali zlomenou nohu, kterou trpěl více než dva týdny.

Proto se nehýbal ze svého pelíšku.

Bylo to pro něj příliš bolestivé. Hank potřeboval vážnou operaci. Podle příspěvků na Facebooku byl téměř utracen.

Organizace Humans and Animals United však zasáhla a zajistila, aby Hank dostal veškerou potřebnou péči.

Hank měl jít na operaci, ale nejprve potřeboval přibrat na váze.

Nikdo přesně nevěděl, jak dlouho byl bez jídla, ale když ho našli, byl velmi vyhublý. Je však pravděpodobné, že byl dva týdny před nalezením opuštěný v lese.

Pracovníci veterinární nemocnice se mu během této doby snažili věnovat spoustu lásky a pozornosti. Hankovu příběhu se na internetu dostalo velké pozornosti.

Začaly přicházet dary na Hankovu operaci a péči. Lidé nemohli přenést přes srdce, že někdo mohl s tak milým psem zacházet tak krutě.

Hankova první operace byla úspěšná, a to díky všem lidem, kteří přispěli a fandili mu.

Očekává se, že jeho rekonvalescence bude chvíli trvat.

Organizace Humans and Animals United také uvedla, že je stále velmi vyhublý, až mu trčí kosti.

Proto je krmen malými dávkami jídla během dne, aby nabral na objemu. Zatím je v dočasné pěstounské péči, ale brzy půjde do jiné pěstounské péče, která se specializuje na případy, jako je Hankův.

Tak bude mít největší šanci přibrat na váze a zotavit se z operace. Jakmile bude Hank dostatečně zdravý, bude umístěn k adopci.

O Hankovu adopci se hromadí dotazy, ale oficiální domov na věčné časy ještě nebyl vybrán.

“Tak vděčný, za dobrého Samaritána, který ho našel a všechny, kteří se podíleli na jeho péči. Vím, že od této chvíle bude mít nádherný život,” napsala záchranná stanice.

Více informací o tom, jak přispět na Hankovu sbírku nebo jak pomoci dalším psům v nouzi, jako je Hank, se dozvíte na stránkách Humans and Animals United na adrese humansandanimalsunited.com.

Podívejte se na sladké video s Hankem níže!

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share