//function wptheme_stat() { // ?> // // Štěně opuštěné v lese se všemi svými věcmi čeká, až ho někdo uvidí - carloskonig.com

Štěně opuštěné v lese se všemi svými věcmi čeká, až ho někdo uvidí

Štěně opuštěné v lese se všemi svými věcmi čeká, až ho někdo uvidí

Hank měl kdysi rodinu. Ti ho však opustili v lese.

Nechali ho tam se zlomenou nohou, neotevřeným pytlíkem jídla, který nemohl otevřít, jeho postelí a několika starými hračkami.

Dobrý samaritán ho našel, jak sedí naprosto nehybně na svém pelíšku v lese, a zavolal do místního útulku pro zvířata.

“Pouze štěně ve věku 8 měsíců, a přesto toho tolik zažil. Jeho ocas se začal vrtět, jakmile se dozvěděl, že je odvezen do veterinární nemocnice. Nedokážeme si představit, proč by ho někdo odhodil se zlomenou nohou. Nechal ho i s jeho pelíškem, hračkami a jídlem v lese. Ať už jste kdokoli, vězte, že Hank je nyní v bezpečí a už se mu nikdy nic nestane.” Lidé a zvířata spojeni napsal na své Na Facebooku.

Ti, kteří Hanka zachránili, se báli, že by mohl být agresivní, protože byl v režimu přežití, ale byl to jen velký miláček.

“Od chvíle, kdy ho dostali, byl jen samá láska,” řekla Rosa Fondová, zakladatelka organizace Humans and Animals United, řekl The Dodo. “Všichni říkají, že je to ten nejsladší pes.”

Hank byl okamžitě převezen k veterináři, kde mu byla diagnostikována zlomená noha, kterou trpěl více než dva týdny.

Proto se nehýbal ze svého psího pelíšku.

Bylo to pro něj příliš bolestivé. Hank potřeboval vážnou operaci. Podle příspěvků na Facebooku byl téměř eutanazován.

Organizace Humans and Animals United však zasáhla a zajistila, aby Hank dostal veškerou potřebnou péči.

Hank měl jít na operaci, ale nejprve potřeboval přibrat na váze.

Nikdo přesně nevěděl, jak dlouho byl bez jídla, ale když byl nalezen, byl velmi hubený. Je však pravděpodobné, že byl opuštěn v lese dva týdny předtím, než byl nalezen.

Zaměstnanci veterinární nemocnice se mu během této doby snažili věnovat spoustu lásky a pozornosti. Hankovu příběhu se na internetu dostalo velké pozornosti.

Začaly přicházet dary na zaplacení Hankovy operace a péče. Lidé prostě nemohli přenést přes srdce, že někdo mohl s tak milým psem zacházet tak krutě.

Hankova první operace byla úspěšná, a to díky všem lidem, kteří přispěli a fandili mu.

Očekává se, že jeho zotavování bude chvíli trvat.

Organizace Humans and Animals United také uvedla, že je stále velmi hubený, až mu trčí kosti.

Proto je během dne krmen malými dávkami jídla, aby nabral na objemu. Je v dočasné pěstounské péči, ale brzy půjde do jiného pěstounského domova, který se specializuje na případy, jako je Hankův.

Tak bude mít nejlepší šanci přibrat na váze a zotavit se z operace. Jakmile bude Hank dostatečně zdravý, bude umístěn k adopci.

O Hankovu adopci se hromadí dotazy, ale oficiální domov na věčné časy ještě nebyl vybrán.

“Tak vděčný za dobrého samaritána, který ho našel, a za všechny, kteří se podíleli na jeho péči. Vím, že od této chvíle bude mít nádherný život,” napsala záchranná služba.

Více informací o tom, jak přispět na Hankovu sbírku nebo jak pomoci dalším psům v nouzi, jako je Hank, se dozvíte na stránkách Humans and Animals United na adrese humansandanimalsunited.com.

Podívejte se na sladké video Hanka níže!

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share