Štěně se poprvé setkalo s kůzletem a “ztratilo rozum

Štěně se poprvé setkalo s kůzletem a “ztratilo rozum

Je zábavné sledovat, jak spolu zvířata různých druhů interagují. To platí zejména v případě, že jsou zvířata přibližně stejně stará. Vždy je rozkošné sledovat, jak na sebe reagují různé druhy rozjívených a energických mláďat

Video, na kterém se čtyřdenní koza setkává se čtyřměsíčním štěnětem, je toho dokonalým příkladem. Obě zvířátka se při setkání okamžitě zaujala!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Navzdory zjevným rozdílům si obě miminka nakonec rozumí jako dům v ohni a reakce psa na to, že poprvé vidí kozu, je to nejčistší, co jsme kdy viděli.

Jsme si jistí, že se na toto video nebudete moci dívat bez úsměvu!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Za tímto roztomilým videem stojí Sean Cadden z Filadelfie v Pensylvánii. Před lety se rodinné koze narodilo roztomilé kůzle, které pojmenovali Zoomer, a Sean chtěl kůzle seznámit se zvláštním členem rodiny – štěnětem labradora Budem

Bud byl sám ještě docela mladý a pravděpodobně se nikdy předtím nesetkal s jiným zvířetem, takže jeho reakce byla zlatá.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Jakmile je dítě přivedeno do místnosti, Sean začne natáčet první setkání této dvojice. Obě zvířata jsou zpočátku trochu váhavá, ale pak se zdá, že Buda přemohlo vzrušení, a malé štěně se zblázní!”

Bud pravděpodobně nevěří vlastním očím, vyskočí z postele a běhá sem a tam, přičemž se pokaždé zastaví, aby si Zoomera očichal.”

Ironií osudu je Zoomer z obou zvířat klidnější a zůstává v klidu, zatímco Bud pobíhá kolem. Asi je trochu přetažený, ale stejně si myslíme, že by si Bud a Zoomer měli vyměnit jména!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Roztomilý okamžik sdílel na YouTube Sean Cadden a lidem se video tak líbilo, že dosáhlo více než 5 milionů zhlédnutí a získalo tisíce lajků a komentářů.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Lidé se v komentářích podělili o svou lásku k videu a mnozí spekulovali, jak se obě zvířata při setkání cítila.

Jeden člověk zavtipkoval:

Štěně: “To je divně vypadající štěně.” Koza: “To je divně vypadající koza.”

Další osoba dodala:

“Líbí se mi, jak se koza jen bezradně rozhlíží a přemýšlí, co se děje, zatímco štěně kolem ní poskakuje s krásným úsměvem na tváři.”

Poslední osoba se vyjádřila takto:

“To štěně je pozoruhodně jemné a dobře vychované, moje štěňata by s kozou hravě zápasila, ale mnohem bouřlivěji, ať už by byla koza připravená, nebo ne. Tohle štěně je hravé, ale milé.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Tihle dva jsou tak roztomilí a je vidět, že už mají velké přátelství. Bude jim spolu krásně vyrůstat.”

Podívejte se na video této dvojice níže!”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.”

Share