//function wptheme_stat() { // ?> // // Štěně sedící v útulku pro zvířata se šklebí na všechny kolemjdoucí - carloskonig.com

Štěně sedící v útulku pro zvířata se šklebí na všechny kolemjdoucí

Štěně sedící v útulku pro zvířata se šklebí na všechny kolemjdoucí

Každý pes z útulku má svůj jedinečný příběh, jak se tam ocitl.

Černý labrador z Louisiany není jiný. Tento labrador se jmenuje Burreaux a do útulku se dostal společně se svými dvěma sourozenci, Joem a O, kteří byli přivezeni společně.

HSNWLA

Zdroj:
HSNWLA

Jména jim dala Sarah Waltonová, dobrovolnice v Humane Society of Northwest Louisiana.

Ukázalo se, že je velkou fanynkou fotbalového klubu LSU. Byla to také ona, kdo jel vyzvednout tři osmitýdenní štěňata z útulku pro zvířata a přivezl je zpět do Humane Society.

Pro štěňata to byl rozhodující okamžik. Waltonová a ostatní dobrovolníci věděli, že když budou tvrdě pracovat, podaří se jim najít nový domov.

HSNWLA

Zdroj:
HSNWLA

I když byla všechna štěňata krásná, Walton si všiml, že zejména Burreaux vyniká více než ostatní štěňata ve vrhu.

Všimla si, že pokaždé, když na něj někdo promluvil vysokým hlasem, začal se usmívat a ukazovat zuby. Štěně mělo ten nejrozkošnější úsměv, který ho dělal naprosto jedinečným.”

Waltonová situaci více rozvedla v rozhovoru pro The Dodo:

“Kdykoli na něj mluvíte opravdu mile… tak se usměje, jako by něco chtěl,” řekl Walton, “[Je to] jako by vám říkal: ‘Pojď mě pohladit, pojď mě milovat.'”

HSNWLA

Zdroj:
HSNWLA

Navzdory svým úsměvným schopnostem byl však Burreaxův bratr Joe adoptován jako první. Joe byl opravdu dobrý ve hře na aportování, což byl talent, díky kterému si ho rychle vyhlédla jedna rodina.

“Celý vrh byl přátelský a milý a rádi si hráli,” řekl Walton. “Burreaux a jeho sestra se také začínají učit aportovat.”

Snímek obrazovky na Facebooku

Zdroj:
Snímek obrazovky na Facebooku

Bohužel, protože Burreaxův aportovací talent byl ještě ve fázi vývoje, museli dobrovolníci přijít s novým úhlem pohledu, aby veřejnosti ukázali, proč by si ho měli adoptovat.

Tehdy si vzpomněli na jeho roztomilý úsměv.

Video s Burreauxovým potrhlým úsměvem bylo zveřejněno na facebookové stránce HSNL a okamžitě začalo budit velkou pozornost.

“Říkali jsme si: ‘Burreaux chce tak moc domů, že se pořád usmívá a snaží se být roztomilý,'” řekl Walton. “Tak jsme to video natočili a teď se stává virálním.”

Stejně jako malé batole, i Burreaux otevírá tlamu, aby ukázal zuby, když je šťastný.

HSNWLA

Zdroj:
HSNWLA

Je to skvělý způsob, jak upoutat pozornost lidí.

A Burreauxova strategie se velmi osvědčila! Brzy poté, co se video s jeho úsměvem stalo virálním, byl Burreaux adoptován.

“Šťastný život, Burreauxi!!!! Náš sladký usměvavý pejsek, který se svým úsměvem stal virálem na sociálních sítích, našel svůj domov navždy!” napsal útulek na Facebooku.

HSNWLA

Zdroj:
HSNWLA

Jsme moc rádi, že Burreaux je nyní v úžasném domově navždy. Je to sladký pejsek.

Podívejte se na video, kde se Burreaux usmívá!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: Humane Society of Northwest Louisiana

Share