Štěně spatří ženu a běží k ní, aby ji požádalo, aby si ho vzala domů –

Štěně spatří ženu a běží k ní, aby ji požádalo, aby si ho vzala domů –

Na stanici byla sama a přistoupila k ženě.

V prostoru vedle čerpací stanice v ukrajinském státěžije malý roztomilý pejsek. Ti, kdo ji znají, říkají, že jsou jí asi dva roky, od malička tam žije a čeká, až najde domov.

Je zvyklá přistupovat ke každému, kdo jde natankovat, vřele ho pozdraví a pohybuje tělem na znamení přátelství. Je velmi přátelská, dokonce na sítích už bylo zveřejněno několik jejích videí. Naštěstí několik z těchto viděl zakladatel zvířecího útulku Love Furry friends.

Youtube

Většina lidí chápe, že když jsou tato zvířata bez domova a bezcílně se potulují, hrozí jim mnoho nebezpečí. Pokud se nad nimi někdo neslituje a neumístí je do adopčního programu nebo je prostě vezměte do domova, kde mohou žít.

Youtube

Malá fenka toužila po náklonnosti, a tak ji hledala u každého, kdo přišel na stanici. Byla tedy plná projevů laskavosti vůči každému, kdo ji pozdravil nebo jí dal něco k jídlu. Byla však velmi vděčná, těšila se na někoho, kdo ji kromě pohlazení vezme domů.

Youtube

Její příběh se prolomil v sérii videí a obrázků, na kterých všechny pozdravila na čerpací stanici. K její radosti, takové snímky viděla ta správná osoba. Žena, která by jí splnila přání být adoptována a která byla zakladatelkou útulku pro zvířata.

Youtube

Audiovizuální materiál ukazuje psa, který je velmi přátelský a se svým šťastným ocasem vítá každého, což dojalo nejednoho člověka, včetně ženy, která by se na život tohoto psa obrátila. Takže, se připravila na cestu k čerpací stanici, aby se s ní setkala.

Youtube

Pro ženu je čas na tuto činnost velmi známý. Vždycky dělala něco pro zvířata v situacích na ulici, takže má nešetří námahou ani prostředky, když jde o to, aby udělala, co je v jejích silách, aby je odvedla na správné místo pro ně.

Youtube

Vydal se na cestu, dokud nedorazil na stanici. Po příjezdu mu zaměstnanci podali zprávu o situaci psa, včetně toho, že potřebuje domov. Nebylo pochyb o tom, že potřebuje okamžitou pomoc, jak ukázala její reakce na první setkání.

Youtube

Zvíře přiběhlo a přivítalo ji s velkou ochotou, takže ji naložil do auta a odjeli rovnou k veterináři na posouzení jejího fyzického stavu, který byl uspokojivý. Dokonce jí upravili i srst. Od toho dne se měla jmenovat Linda.

Youtube

Už bych nebyl na ulici, rychle se adaptovala na nový a pohodlný domov, kde jí nebude chybět láska a péče.

Youtube

V současné době je v útulku, uvidíme, zda tam zůstane dlouho, nebo si ji někdo jiný zamiluje a vezme ji do svého trvalého domova.

Youtube

Share