Štěně zachrání kotě a stará se o něj, jako by bylo její vlastní –

Malý pes, poslušný svých instinktů, našel kotě na dně útesu. Tváří v tvář výzvě, aby ji z této situace zachránila, začala psí slečna předčasně štěkat tak, aby ji člověk slyšel.

To se stalo v zadní části obchodu Home Depot v Jižní Karolíně, v blízkosti potoka. Když si obyvatelé všimli štěkání, někteří z nich se rozhodli kontaktovat středisko pro kontrolu zvířat Anderson County Paws.

K překvapení důstojnice Michelle Smithové, která převzala velení záchranné operace, se setkala s malý pes doprovázející malou dívku.

Anderson County PAWS

Byli na dně strmého náspu, na dně rokle” řekl policista a domníval se, že malý pes slyšel kotě, sešel dolů, aby se podíval, co se děje, a pak zůstal u ní, aby na ni dohlédl.

Anderson County PAWS
Anderson County PAWS

Když byli odvezeni do útulku, psík neopustil své místo během rutinní kontroly profesionálů. Záchranář se o tom zmínil: “Tohle je příklad toho, proč miluji svou práci.” potvrdil.

Anderson County PAWS
Anderson County PAWS

Dospělý pár, který se dozvěděl o příběhu těchto dvou zvířat, kontaktoval centrum a vyjádřil přání adoptovat tyto dva nové přátele. Žádost se setkala s příznivou odezvou.

Anderson County PAWS

Oba přátelé byli v perfektním zdravotním stavu, což usnadnilo jejich rychlejší přijetí. Psí případ nás učí, že pokaždé, když uděláte něco dobrého, dostanete dobré věci. Byl to odvážný způsob, jak získat náhradní domov.

Anderson County PAWS

Nakonec dorazili do svého nového domova, kde si nyní užívají nový život plný pohodlí a spousty lásky.

Anderson County PAWS

Goldie je jméno psa a Kate je jméno kočky. Oba vzali za srdce všechny ošetřovatele a lidi, kteří se o příběhu záchrany dozvěděli prostřednictvím sociálních sítí.

Anderson County PAWS

Share