Těhotná servírka řekla zákazníkovi jméno svého dítěte, aniž by věděla, že to změní její život

Těhotná servírka řekla zákazníkovi jméno svého dítěte, aniž by věděla, že to změní její život

Hannah Hillová čekala své druhé dítě, zatímco pracovala na směně v restauraci Stockbridge Waffle House. V poslední době se potýkala s finančními problémy, ale její pozitivní nálada neochabovala.

Hillová však netušila, že se její život během okamžiku navždy změní díky náhodnému setkání ve Waffle House, kde pracuje.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Minulý týden se v místním Waffle House ocitl pastor z okresu Henry Eusebio Phelps se svou rodinou. Když potkal těhotnou servírku, okamžitě poznal, že mladá žena mu nezkřížila cestu náhodou. Byl si jistý, že jejich setkání bylo součástí většího plánu.

“Byla tak milá a příjemná. Byla to zlatíčko a to mě prostě dojalo,” řekl Phelps FOX5 Atlanta.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Biskup měl možnost si s nastávající matkou popovídat a brzy zjistil, že má problém vyjít s penězi, a tak mu něco uvnitř říkalo, že jí musí nějak pomoci.

Po diskusi s manželkou se rozhodl, že ženě pomůže tak, že jí dá všechny peníze, které má v peněžence. A tak to udělal.

Ale to nebylo všechno. Phelps nějak cítil, že Hillové a jeho život jsou propojené, ale stále netušil, jakým způsobem.

Facebook

Zdroj:
Facebook

To bylo až do chvíle, kdy se zeptal, jak plánuje pojmenovat svého budoucího syna. Když mu odpověděla, že se bude jmenovat Samuel, hned věděl, že ano.”

Biskup Phelps měl syna, který se jmenoval Samuel a který zemřel před sedmi lety. Ve skutečnosti právě v tomto období přišel o svého staršího syna.”

V tu chvíli bylo jasné, proč ho Bůh poslal na setkání s touto mladou ženou – měl jí a jejímu synovi navždy změnit život.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Po krátkém přemýšlení se rozhodl, že pro Hill a její rodinu vybere peníze. Šel tedy na Facebook a dal svým sledujícím vědět o svém plánu. Jeho původní cíl byl 1 000 dolarů, místní komunita a křesťanská církev New Faith vybrali pro nastávající maminku 12 000 dolarů.”

Pak už jen zbývalo, aby se Hannah dozvěděla o překvapení, které jí v mnohém změní život.”

“Spala jsem v autě a tchyně mi zavolala a řekla: “Musíš hned jet do Waffle House,” řekla pro FOX5 Atlanta.

YouTube Screenshot

Zdroj:
YouTube Screenshot

Když tam dorazila, uvědomila si, co pro ni cizí člověk, kterého onehdy obsluhovala, udělal. Zaplavily ji emoce a byla tomu muži i všem, kteří jí přispěli, aby jí pomohli, opravdu vděčná.

“V poslední době se modlím jen proto, že jsem se v poslední době opravdu stresovala. Říkám si, sakra, chci mít kde bydlet, než se to dítě narodí,” řekla Hillová.

Bishopovou pomocí to ale neskončilo. Hillová se také dozvěděla, že jí byla nabídnuta bezplatná péče o obě děti v církevní školce New Faith Early Learning Center.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Neuvěřitelně dojemný příběh. V takových chvílích si člověk uvědomí, že stále existují lidé, kterým záleží na svých bližních a chtějí jim zlepšit život.”

Více o tomto fantastickém, srdceryvném příběhu se dozvíte v následujícím videu.”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

(*

Share