//function wptheme_stat() { // ?> // // Tohle je kocour Thor, který má skvrny a oči, které okouzlují – - carloskonig.com

Tohle je kocour Thor, který má skvrny a oči, které okouzlují –

Tohle je kocour Thor, který má skvrny a oči, které okouzlují –

V roce 2013 byl Rani Cucicov, velký fanoušek kočkovitých šelem, na poznávacím zájezdu v Nizozemsku. Při svém pátrání po ničem a uprostřed volného času, narazila na zvláštní výkladní skříň obchodu se zvířaty, v níž byla hlavním hrdinou bengálská kočka.

Od té chvíle to byla láska na první pohled. V Raniině mysli nikdy neexistovala možnost, že by se s tou kočkou rozloučila. Jeho skvrny byly pojaty jako umělecké vyjádření.

Rani pojmenovala tohoto krásného kocoura Thor. Ve dnech, kdy se ho ujala, se přesvědčila, že je to ideální domácí mazlíček. Věnovala tomuto kocourovi takovou pozornost, že do jeho jídelníčku zařadila lahodné krevety.

bengalthor

V Raniho rodné Belgii je běžné venčit domácí zvířata, zejména psy, ale je obzvláště vzácné vidět kočku s obojkem na procházce. Thor si v tomto konkrétním případě velmi užívá, když ho jeho majitel bere na krátké procházky.

bengalthor

Thorovy skvrny jsou jeho charakteristickým znakem. Když ho Rani vezme na procházku, vždycky se najde někdo, kdo ho chce pohladit. Tváří v tvář této pozornosti kocour vrní s intenzitou, která se dotkne nejednoho člověka.

bengalthor

Když se Rani zeptá, jak se seznámila s Thorem, přizná, že její partner měl na mysli jiné kotě.“Vlastně jsme se chtěli podívat na jiné kotě, ale chovatelka nám řekla, že má tohle volné, a přišla s Thorem v náručí. Jeho barvy jsme si okamžitě zamilovali”rani zdůraznila.

bengalthor

“Možná je Thorova popularita příležitostí věnovat více pozornosti útulkům a záchraně zvířat, protože i když jsme Thora zrovna neadoptovali z útulku, vážíme si lidí, kteří otevírají svá srdce zvířatům, která nikdo nechce, a snaží se jim najít trvalý domov.”rani uzavřela.

bengalthor

Share