Truchlící kočičí máma dostala panenku koťátka, která jí pomohla vyléčit zlomené srdce

Truchlící kočičí máma dostala panenku koťátka, která jí pomohla vyléčit zlomené srdce

Lidé truchlí po ztrátě něčeho nebo někoho, kdo je pro ně velmi důležitý, ale dělají totéž i zvířata? Zřejmě také. Ve skutečnosti existuje mnoho důkazů, které ukazují, že truchlí stejně jako lidé, stejně jako tato kočičí matka, která přišla o své jediné kotě.

Tato kočičí matka měla po ztrátě svého jediného mláděte zlomené srdce.

@isabel.gracezgood morning hazel ##fyp ##foryou ##ColorSelector ##MeTime ##TimeforTENET ##hazel ##foryoupage

♬ originální zvuk – Isabelly

Tabby kočka Hazel uživatele Tik Tok porodila své jediné kotě. Chudák kotě se však narodilo nezdravé, a tak se nedokázalo upnout k životu. Isabel viděla, jak s ním má Hazel zlomené srdce. Byla tak smutná, že Isabel sdílela video s Hazel na Tik Toku:

“Celé noci nespala a plakala a hledala své dítě…”

Isabel chtěla pomoci, a tak si lámala hlavu, aby přišla na nápad, který by truchlící kočku rozveselil.

“…tak jsem se rozhodla, že pro ni vyrobím předstírané miminko,” vysvětlila ve videu.

Vyrobila něco, co by její kočce ulehčilo samotu.

Tik Tok – isabel.gracez

Zdroj:
Tik Tok – isabel.gracez

Ve videu Tik Tok odhalila věc, kterou vyrobila jen s pomocí nůžek a kusu bílé látky – panenku kotěte. Isabel vystřihla na látce dvě postavičky ve tvaru koťátek a obě sešila k sobě poté, co do nich nacpala bavlnu. Možná to nevypadá jako skutečné kotě, ale byla opravdu překvapená, jak Hazel reagovala.

Hazel se to moc líbilo a nikdy se od ní nehnula.

Tik Tok – isabel.gracez

Zdroj:
Tik Tok – isabel.gracez

Hazel málem podlehla osamělosti ze ztráty svého jediného dítěte, naštěstí tu byla Isabel, aby jí z toho pomohla. Dala Hazel malou panenku koťátko a ta si ho okamžitě zamilovala.

Od té doby má Hazel tu panenku vždycky u sebe, ať jde kamkoli a dělá cokoli. Kočičí máma ji brala jako své vlastní dítě a nemůže bez ní ani usnout. Isabel byla opravdu překvapená, jak to dopadlo, a zároveň byla také velmi šťastná, že to její kočce pomohlo přenést se přes bolest ze ztráty kotěte.”

Video TikTok se dotklo mnoha srdcí na internetu.”

Tik Tok – isabel.gracez

Zdroj:
Tik Tok – isabel.gracez

Isabelino video Tik Tok se okamžitě stalo virálním na internetu a nasbíralo přes 3,8 milionu lajků a 150 tisíc sdílení. Verze písně Build Me Up Buttercup od Lary Anderson jako podklad opravdu pomohla k tomu, že video bylo mnohem sladší a více rozplývalo srdce. Spousta netizanů se po zhlédnutí videa podělila o své emotivní komentáře. Jeden z uživatelů dokonce napsal:

“Doslova se hroutím, teď budu celý den brečet.”

Internet dokonce pomohl při pojmenování Hazeliny kočičí panenky:

@isabel.gracezmalá aktualizace: Myslím, že se jí líbí. Jak bychom měli pojmenovat tohohle chlapečka? ##foryoupage ##fyp ##foryou ##cats ##retailtherapy ##keepingactive ##mycrib ##cute

♬ to be so lonely by harry styles – birdie

Od té doby, co se video rozletělo po internetu, Isabel projevila uznání všem lidem, kteří se o to zasloužili. Dokonce je požádala: “Myslím, že se jí to líbí. Jak bychom měli toho Lilíka pojmenovat?”

Komunita Tik Tok dostala různé odpovědi, včetně Solace, Remedy a Stuffy, což jsou skvělá jména. Nakonec se však vžilo jméno Angel, které naprosto dává smysl, protože to vypadalo, že je to anděl, který sestoupil z nebe, aby utěšil truchlící Hazel.”

Už je jí lépe a stále má u sebe svou kočičí panenku.”

Tik Tok – isabel.gracez

Zdroj:
Tik Tok – isabel.gracez

Po několika měsících zveřejnila Isabel na TikToku aktualizaci o Hazel. Kdysi zdrcené Hazel bylo nyní mnohem lépe a vypadá to, že žije ten nejlepší život plný lásky své kočičí mámy. Isabel navíc zjistila, že Hazel má kolem sebe svou kočičí panenku. Není prostě sladká? Doufejme, že ji v budoucnu uvidíme častěji.”

Níže se podívejte na sladké video s Hazel!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.”

@isabel.gracezOpravdu bych pro ni udělala cokoli🥺💕 Nečekala jsem, že to dopadne tak dobře. <3 #foryoupage #fyp #foryou #ShowMeYourWalk #neverfitin #cat #baby ♬ Build Me Up Buttercup – Lara Anderson

Share