Truchlící šestiletá dívka pozvala na pohřeb svého otce kolemjdoucí a svého psa

Truchlící šestiletá dívka pozvala na pohřeb svého otce kolemjdoucí a svého psa

Už jste někdy plakali při čtení článku na internetu? No, možná byste si to měli dvakrát rozmyslet, než si přečtete tento článek, pokud nechcete přerušit svou horkou sérii! Ačkoli je tento příběh opravdu k pláči, je také tak srdceryvný, jak jen může být.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Malé děti by neměly chodit na pohřeb svých rodičů.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Malá Raelynn Nast je šestiletá holčička, která to bohužel musela udělat. Rodačka z Greenwoodu v Arkansasu se musela rozloučit se svým tatínkem poté, co ukončil svůj boj s rakovinou tlustého střeva. Ve věku pouhých 41 let to pro rodinu nebylo snadné. Davey a Raelynn si byli opravdu blízcí a jeho smrt byla těžká.

Zveřejnil Lacey Lee Nast dne Středa, 7. dubna 2021

Toto však není příběh o smrti.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Je to spíš o tom, co se stalo na pohřbu před několika měsíci. Ačkoli pohřby nepatří k nejzábavnějším věcem na světě, na tomto došlo k nečekané události, která jako by rodině přikývla z vesmíru.”

Raelynn se rozhodla sedět venku a zdravit lidi, kteří vcházeli do smuteční síně.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Zatímco lidé přicházeli, zdravili se a vzdávali úctu, Raelynn si s nimi povídala a mluvila. To, že vás v tak těžké chvíli pozdravila malá holčička, bylo pro mnoho lidí světlem v temné chvíli.”

Zatímco Raelynn byla venku se svými bratranci a sestřenicemi, kolem pohřebního ústavu běžel labrador se svým majitelem.”

Pes, labrador jménem Blue, běhal se svou mámou Emily Beinemanovou. Jako malá holčička se Raelynn zeptala, jestli si může roztomilého pejska pohladit.

“Šla po ulici a já jsem se jí zeptala, jestli si můžu pejska pohladit, a ona řekla, že ano,” řekla Raelynn televizi FOX,

Raelynn se pes tak líbil, že je oba pozvala, aby se přišli “podívat” na jejího tátu.

Její matka Lacey byla uvnitř pohřebního ústavu, když Raelynn přivedla cizího člověka i se psem. Lacey, jak si asi dokážete představit, byla z toho, co se děje, trochu v šoku.

“Zrovna jsem tam seděla, navštěvovala rodinu a najednou přijde moje dcera s úplně cizím člověkem,” řekla Lacey. “Je to jeden z těch zážitků, na které asi nikdy nezapomenu.”

Blue zůstala v zadní části místnosti, zatímco Raelynn přivedla Emily dopředu, aby viděla svého tátu.

Fox

Zdroj:
Fox

“Myslím, že to byl jeho způsob, jak jí [Raelynn] říct, že je stále tady a že na ni bude shlížet a provázet ji tímto procesem,” řekla Lacey.

Neuvěřitelné je, že stužka pro osvětu rakoviny tlustého střeva je modrá A byla to Daveyho oblíbená barva! Pro Raelynn to byl dojemný okamžik a pro Lacey okamžik naděje.

Fox

Zdroj:
Fox

Nové kamarádky si dokonce domluvily několik budoucích společných hraní!

Fox

Zdroj:
Fox

Od té chvíle se lidé s příběhem hluboce spojili. Město se dokonce rozhodlo pojmenovat 3. květen “Den Emily Beinemanové a Modrého” jako oslavu! I když je smrt děsivá a často bolestivá, máme alespoň psy, kteří nás v těch nejtěžších chvílích utěšují.

Podívejte se na video níže!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share