Týraný kůň se po měsíci pozoruhodně zotavil

Týraný kůň se po měsíci pozoruhodně zotavil

Tento kůň se jmenuje Dasher. A toto ubohé zvíře bylo na pokraji sil, jako by čekalo na smrt, která by měla přijít.

Ale smrt nikdy nepřišla díky úsilí velmi laskavých lidí, kteří se snažili, aby se Dasher vrátil zdravý. Tento krásný kůň dostal další šanci na život.”

Mississippi Horses se postarali o to, aby Dasher dostal veškerou péči, kterou potřeboval.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Když ho poprvé uviděli, byl vyhublý a měl opravdu málo energie. Kůň se sotva držel na nohou, často se jen bořil do bláta, jako by čekal, že prostě zavře oči a odejde z tohoto světa.”

Z nějakého důvodu se však Dasher zvedl, aby nastoupil do přívěsu, který pro něj jeho zachránce přivezl.”

Tento kůň měl v sobě ještě nějakou naději.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Jen se podívejte, jak se Dasher snaží postavit a chodit. V tom křehkém těle nemá absolutně žádnou sílu. Bylo s ním špatně zacházeno a on byl ponechán, aby bojoval o svůj život.”

Koně jsou tak úžasná stvoření a skutečně patří k nejkrásnějším zvířatům planety. Takže vidět jednoho v tak hrozném stavu je opravdu srdcervoucí. Tohle si nezaslouží.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

“Je mi do pláče, když si pomyslím, jak někdo takhle zachází s drahocenným koněm. Brečím, protože přemýšlím o tom, jak tenhle svět potřebuje víc lidí, jako jsi ty. Jsi tak soucitná & laskavá. Způsob, jakým jste se tohoto sladkého, nevinného koně svým trpělivým hlasem ujala, aby pochopil, že je teď v bezpečí. Zasloužíš si ve svém životě tolik štěstí. Zasloužíte si ve svém životě tolik lásky. Zasloužíš si požehnání, které se na tvůj život snese. Děkuji ti!”

Komentář diváka jménem Vani Little Star.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Dasher se nemohl několik minut ani postavit. Ale poté, co se mu dostalo péče záchranářů, začal jíst a pít a brzy byl schopen stát celé hodiny. Dokonce se pokoušel běhat.

A pravda, jak dny ubíhaly, Dasherovi se vrátila síla.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Když dříve vyčerpával veškerou svou energii, jen aby vstal, Dasher nyní dokázal chodit, a dokonce uběhnout krátkou vzdálenost. A jaký se z něj vyklubal krásný kůň!

Dasherovi se nyní dostává spousty péče a lásky. A to jsou věci, které nikdy neměl.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

“Tohle mě opravdu dojímá. Ale ten kůň musel mít majitele, tak jak může někdo takhle týrat zvíře? Hřálo mě u srdce, když jsem viděla, jak se ten kůň tak rychle vzpamatoval po několika dnech, kdy mu bylo poskytnuto jídlo, voda a láskyplná péče. Bylo by krásné, kdyby s námi zvířata mohla mluvit a říct nám, jak se cítí, protože tohle vypadá opravdu vděčně.” SuperLittleTyke

Dasher je nadmíru vděčný.

YouTube

Zdroj:
YouTube

A svou vděčnost dával najevo tím, že se postavil, chodil a nakonec i běhal na delší vzdálenosti a dokonce předběhl své nové lidi. Má silného ducha a pevnou vůli.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

A už měsíc po záchraně byl Dasher viděn, jak sám běhá po okolí. A pak se prochází, aby svým zachráncům na oplátku věnoval svou lásku.”

Podívejte se na video níže a uvidíte jeho neuvěřitelné uzdravení!”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.”

Share