Učitelka je znepokojena, když si všimne vyděšeného chlapce, který zuřivě šlape na kole na dálnici

Učitelka je znepokojena, když si všimne vyděšeného chlapce, který zuřivě šlape na kole na dálnici

Člověk neví, jak se v nouzové situaci zachová, dokud se do ní skutečně nedostane. Jistě, máme v sobě zakořeněno, že máme volat záchranku, utíkat před požárem a pomáhat při resuscitaci. Ale vždy mohou nastat různé proměnné – a možná budete muset přemýšlet jinak.

Pixabay – Paul Brennan

Zdroj:
Pixabay – Paul Brennan

Sedmiletý chlapec z Jižní Karolíny se jednoho dne musel rychle rozhodnout, když viděl, že jeho otec zoufale potřebuje pomoc

A co udělal? Chlapec se pokusil zachránit otcův život tím, že se vydal na kole po dálnici. Přesně tak: odvážný chlapec se vydal na kole po dálnici, aby přijel svému otci na pomoc.”

Tento příběh se dostal na titulní stránky novin a vy budete napjatě sledovat jeho průběh.

Pixabay/StockSnap

Zdroj: Pixabay:
Pixabay/StockSnap

Naděje na dálnici

Učitelka prvního stupně jménem Keller Sutherland si všimla “statečného” sedmiletého chlapce, který tvrdě šlapal po dálnici, jako by byl na misi. Všimla si aut na silnici, která se přibližovala sem a tam, a okamžitě se začala obávat o chlapcův život.”

Jakmile se k chlapci přiblížila, Sutherlandová v něm poznala svého bývalého žáka Camerona. Sutherlandová začala Camerona vyslýchat, aby přišla na kloub tomu, co se v chlapcově životě děje.

YouTube – Lidstvo

Zdroj:
YouTube – Lidstvo

Cameron pak náhle prozradil, že jeho otec prodělal diabetický záchvat a zkolaboval ve svém bydlišti. Chlapec uvedl, že se nejprve pokoušel zavolat na tísňovou linku, ale telefon byl zamčený a on neznal otcův přístupový kód, kterým by telefon odemkl.

Cameron se poté vydal k sousedům, ale bohužel nikdo vedle nebyl k nalezení. Jeho poslední způsob jednání byl jasný: nasednout na kolo a šlapat do pedálů pro otcův drahý život.

YouTube – Humankind

Zdroj:
YouTube – Humankind

Když Greenville County Schools zveřejnily příběh na své stránce na Facebooku, napsaly :

“Učitelé si každý den vytvářejí vazby se svými studenty. Tento týden učitel a student zachránili život. Keller Sutherlandová jela domů ze základní školy Ellen Woodside, když uviděla dítě jedoucí po dálnici 25 na kole. Dítě vypadalo vyděšeně a šlapalo, jak nejrychleji mohlo. Sutherlandová v dítěti poznala jednoho ze svých bývalých žáků. S její pomocí se Cameronovi podařilo bezpečně dojet domů a kontaktovat první záchranáře, kteří oživili jeho otce v bezvědomí.”

YouTube – Humankind

Zdroj:
YouTube – Humankind

Podařilo se jim zachránit jeho život.

Po spojení s tísňovou linkou se první záchranáři vydali za Sutherlandem a Cameronem do jeho domu. Našli Cameronova otce napůl v bezvědomí na zemi na toaletě. Naštěstí pro všechny se Cameronův otec na místě rychle vzpamatoval a zdálo se, že je vše pod kontrolou.

YouTube – Humankind

Zdroj:
YouTube – Humankind

Sutherlandová nakonec Camerona pochválila a označila ho za hrdinu toho dne

Označila ho za “nejstatečnějšího malého chlapce”, jakého kdy viděla. Sutherlandová se cítila šťastná, že byla toho dne tam, kde musela být, aby mohla změnit život malého chlapce.

“Bůh se prostě ukázal úžasným způsobem,” zmínila Sutherlandová. “V den, kdy jsem měla pocit, že nemám žádný vliv, prostě zasáhl a umístil mě tam, kde jsem pro Camerona potřebovala být.”

YouTube – Lidstvo

Zdroj:
YouTube – Lidstvo

Tento příběh opravdu ukazuje, jak daleko jsme ochotni zajít, abychom pomohli milované osobě. Cameron se nenechal odradit obavami z toho, co by se mohlo stát

Místo toho se posílil tím, že věřil ve svou schopnost něco změnit, a udělal to tak, že následoval své srdce a rozum. Pro všechny, kteří potřebují zavolat o pomoc na něčí uzamčený telefon, jen nezapomeňte, že existuje možnost “tísňového volání”, kterým lze kontaktovat zástupce zákona a/nebo první záchranáře.

Pixabay – Arek Socha

Zdroj:
Pixabay – Arek Socha

Díky bohu, že tento příběh měl šťastný konec. Ve skutečnosti byl Cameron za své hrdinské činy toho dne dokonce odměněn zbrusu novým kolem. To je ale odvážný kluk, že?

Určitě se podívejte na video níže, abyste viděli více o tomto neuvěřitelném příběhu!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share