Věrný pes odmítá opustit dveře, dokud se táta nevrátí z nemocnice

Věrný pes odmítá opustit dveře, dokud se táta nevrátí z nemocnice

Psí věrnost je opravdu jako žádná jiná, a dokonce bychom ji mohli postavit nad lidskou věrnost. Psi prostě mají lásku ke svým majitelům, která nezná mezí, a pokud by měl být vztah podroben zkoušce, víte, že váš pes by vás stále bezpodmínečně miloval.

Takže když byla jediná opravdová láska německého ovčáka Leia bohužel odvezena do nemocnice, měl psík svůj vlastní zvláštní způsob, jak dát všem najevo, že jí chybí.

Srdcervoucí pes seděl u vchodových dveří celé hodiny a čekal, až se jeho páníček vrátí, a její máma mohla pořídit několik naprosto rozkošných fotografií jako důkaz, že psí věrnost jde vždycky nad rámec.

The Dodo

Zdroj:
The Dodo

Pes Leia žil se svou majitelkou Katie Snyderovou a jejími dvěma psími sourozenci až do dubna, kdy se Katie rozhodla Leiu dočasně přestěhovat ke svým rodičům. Sladkému německému ovčákovi se líbila svoboda od svých dvou psích sourozenců a bonusem bylo, že dostala Katieho mámu a tátu jen pro sebe.

“Leia není typický mazlivý pes,” řekla Katie The Dodo. “Je velmi samostatná a uvolněná.”

The Dodo

Zdroj:
The Dodo

“Leia miluje všechny své lidi svým vlastním způsobem,” dodala. “Ať už tím, že leží poblíž vás během filmového večera, nebo tím, že sedí za dveřmi koupelny a čeká, až skončíte.”

Katie pravidelně kontrolovala svého milovaného psíka a rodiče jí často posílali fotografie toho, co Leia vyvádí. Nebyla však připravena na jednu naprosto srdcervoucí fotografii, která měla přijít.

Za tu krátkou dobu, co Leia žila s Katinými rodiči, si začala vytvářet jisté pouto s někým zvláštním: Leiiným otcem. A když byl její oblíbený člověk nečekaně přijat do nemocnice v důsledku druhotných komplikací způsobených rakovinou, Leia nevěděla, co má dělat.

Dodo

Zdroj:
The Dodo

Věrný pes stál u dveří se skloněnou hlavou a trpělivě čekal na návrat svého otce. Byl to tak roztomilý pohled, že Katieina matka rychle pořídila fotografii a poslala ji své dceři, která si okamžitě uvědomila.

“Když mi tu fotku poslala, okamžitě jsem se rozplakala. Úplně mě to odrovnalo,” řekla Katie. “Byla jsem schopná vidět, jak moc [Leia] tátu opravdu milovala a že jí chyběl.”

The Dodo

Zdroj:
The Dodo

Naštěstí se Katiein táta vrátil domů následující den a Leia byla naprosto nadšená, že ho znovu vidí. Jakmile si Katie uvědomila, jak silné pouto mezi jejím tátou a psem je, rozhodla se, že Leiin pobyt u rodičů bude nyní trvalý.

“Pokud jde o věrnost, je pravou definicí psa,” řekla Katie. “Teď je jejím člověkem.”

The Dodo

Zdroj:
The Dodo

Jak se ale Katieina matka vyrovnává s veškerou novou ženskou pozorností kolem svého otce?

“Moje máma si zvykla, že ho na tvář líbá jiná žena,” zažertovala Katie.

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share