Záchranáři se ujali hladovějícího psa a bojují o jeho přežití

Záchranáři se ujali hladovějícího psa a bojují o jeho přežití

Záchranné skupiny pro zvířata jsou často svědky velmi smutných pohledů. Vidí zvířata v mnoha těžkých situacích, zvířata, která se ničím neprovinila, ale která trpí, protože se ocitla na špatném místě se špatnými lidmi.

Přesně to se stalo milému štěněti jménem Angel.

Youtube

Zdroj:
Youtube

Může být opravdu hrozné vidět, čeho jsou lidé schopni, zejména pokud jde o týrání zvířat, ale když byli lidé z organizace Rescue From The Hart kontaktováni kvůli jednomu těžce týranému zvířeti, byli zaskočeni, když viděli, co se mu stalo.

Pejsek, který po přijetí do jejich centra dostal jméno Angel, byl několik měsíců záměrně vyhladovělý.

Začaly mu selhávat orgány. Jednoduše řečeno, pes to nepřežije a nic jiného než zázrak by ji nedokázalo zachránit.

Youtube

Zdroj:
Youtube

Navzdory velkým překážkám, které by musela překonat, aby přežila, se skvělí lidé z organizace rozhodli, že to s ní nemohou vzdát, a udělali všechno pro to, aby ji přivedli zpět ke zdraví.

Díky tomu, že dobrovolníci a zaměstnanci věnovali Angel svůj čas, se její stav začal zázračně krůček po krůčku zlepšovat

Začala jíst po troškách a s trochou povzbuzování a podpory se rychle začala projevovat její přátelská osobnost. Dokonce si v centru začala hledat kamarády!

Youtube

Zdroj:
Youtube

Po nějaké době se jí dokonce podařilo najít nový, trvalý domov!

Čas a obětavost, kterou tým prokázal, stejně jako obrovská síla, kterou prokázala samotná Angel, to vše dokazuje, že na světě je krásně! Skvělí lidé z organizace Rescue From The Hart, aby svou prací i nadále dělali svět opravdu lepším místem.

Youtube

Zdroj:
Youtube

A tím Angelin příběh neskončil.

Záchranáři z organizace Rescue from the Hart udržovali s Angelovou novou rodinou krok a mohli sledovat, jak Angel vyrostl z vyhublého štěněte ve šťastného dospělého psa.

Jednoho dne šli Angel navštívit do jejího nového domova a na Facebooku se podělili o to, jak jejich návštěva vypadala:

“Naše návštěva byla nádherná a plná pusinek, pak běžela ven, aby honila listí nebo chytala sluníčko, pak se vrátila, aby mi dala další pusu, pak se zase venku vyválela v trávě a pak dovnitř, aby řekla “Ahoj!” tátovi a Beasleymu. A pak se to opakuje pořád dokola,” napsal útulek.

Angel své tlapkové rodiče naprosto miluje a má s nimi báječný život. Má také bratra, kterého zbožňuje.

“Angel a Beasley!!!! Angel samozřejmě není třeba představovat a Beasley je její bratr a nejlepší kamarád. Oba adoptováni v roce 2015,” napsala na Facebooku organizace Rescue from the Hart spolu s roztomilou fotografií dvojice.

Facebook/Rescue from the Hart

Zdroj:
Facebook/Rescue from the Hart

Poté, co jsem viděl, čím vším si Angel prošla, je tak neuvěřitelné vidět ji s její novou rodinou, jak žije svůj nejlepší život. Ukazuje to, proč je tak důležité adoptovat psy. Pokud byste chtěli pomoci organizaci Rescue from the Hart s jejich záchrannou prací, zvažte možnost přispět jejich organizaci.

Podívejte se na video o Angelině záchraně níže!

Prosím Sdílejte tento článek se svými přáteli a rodinou.

Share