//function wptheme_stat() { // ?> // // Zachráněná husa a mini kůň se stali nejlepšími přáteli - carloskonig.com

Zachráněná husa a mini kůň se stali nejlepšími přáteli

Zachráněná husa a mini kůň se stali nejlepšími přáteli

Existuje mnoho nepravděpodobných nejlepších přátel, kteří se sblíží v těžkých časech, ale snad neexistuje nepravděpodobnější dvojice než Hemingway a Waffles. Hemingway a Waffles jsou nejlepší přátelé a navzájem se velmi ochraňují. Jejich přátelství je jedinečné v tom, že Hemingway je husa a Waffles je mini kůň.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Hemingway a Waffles byli zachráněni z venkovního výběhu, který byl pro dvojici nehygienický, v Bucks County v Pensylvánii. Organizace Bucks County SPCA si okamžitě všimla ochranitelského pouta mezi nimi.”

Organizace Bucks County SPCA vysvětluje: “Jsou to opravdu nejlepší přátelé. Nevědí, že jeden je minikůň a druhý husa. Nemají o tom ani tušení. Jsou to nejlepší kamarádi.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Waffles měl při záchraně drobnou infekci a Hemingway se o Wafflese až přehnaně staral. Hemingway se držel blízko a hlasitě se ozýval, kdykoli se zaměstnanec SPCA přiblížil, aby Wafflesovi podal léky nebo injekce. Hemingway se stavěl mezi Wafflese a pracovníky, aby jim dal najevo, že Waffles má nejlepšího kamaráda, který na něj dává pozor.

Okamžitě bylo jasné, že Waffles a Hemingway jsou nerozlučná dvojka.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Když Waffles i Hemingway dostali souhlas k adopci, Bucks County SPCA dala všem zájemcům najevo, že tito dva nejlepší přátelé musí být adoptováni společně.

Hemingway a Waffles našli ten nejlepší domov navždy na farmě Maddie a Nicka v Pensylvánii. Maddie a Nick vytvořili farmu původně pro svého koně Peabodyho, ale ta se rozrostla o další adoptovaná zvířata. Maddiin kůň Peabody má divokou povahu a ona věděla, že Hemingway a Waffles k němu skvěle zapadnou.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Maddie a Nick chtěli Hemingwayovi a Wafflesovi co nejvíce usnadnit a zpříjemnit stěhování.

“Nejdřív jsme naložili Hemingwaye na přívěs a chtěli jsme, aby se Wafflesovi nastupovalo pohodlněji… Byl nervózní, protože Waffles se hned tak nenaloží… Jakmile jsme ho vyvedli ven a on viděl, že jeho kamarád už je v přívěsu, doslova naskočil a Hemingway se pak jakoby okamžitě uvolnil,” vysvětlují Maddie a Nick .

YouTube

Zdroj:
YouTube

Wafflese čekalo v novém domově velké překvapení, měl se poprvé setkat s jiným koněm.

Waffles se v předchozím domově pohyboval pouze mezi ptáky, včetně Hemingwaye, a nikdy se nesetkal s jiným koněm. V novém domově se měl setkat se svým novým starším a větším bratrem Peabodym. Maddie a Nick dali Wafflese a Hemingwaye do společné stáje a pak přivedli Peabodyho, aby se seznámil se svými novými kamarády ve stáji. Tehdy se odehrála další překvapivá událost.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Peabody se zpočátku svých menších nových členů rodiny bál.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Už od prvního dne v novém domově bylo jasné, že si ho tito nejlepší přátelé zamilují. Maddie pustila Wafflese samotného ven na suchý pozemek a Waffles začal spokojeně klusat po volném prostranství. Nejenže klusal, ale také se sám vyválel v písku.

Hemingway nechtěl zůstat stranou veškeré zábavy a byl vyveden ven, aby také prozkoumal svůj nový domov.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Hemingway se seznámil se svým novým bazénem, který byl větší než všechny bazény, které měl předtím. Maddie mu musela do bazénu pomoct, ale jakmile byl uvnitř, bylo to tam jako na houpačce. Hemingway se začal koupat a spokojeně se cákat ve svém velkém bazénu.

Po těžkých začátcích našli dva nejlepší kamarádi svou bezpečnou a věčnou farmu.

YouTube

YouTube

Maddie uvádí, že: “Když jsme adoptovali Wafflese a Hemingwaye, doufali jsme, že se dobře zabydlí, stanou se součástí rodiny a budou se všemi vycházet, a tato naděje se naplnila. Hemingway má teď místo Wafflese na starosti Peabodyho a Waffles je na nejlepší cestě stát se terapeutickým koněm. Byli pro nás radostí a doufáme, že budou radostí i pro další lidi.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Podívejte se na celou jedinečnou cestu Hemingwaye a Wafflese přímo níže.

Please SHARE this with your friends and family.

Share