Zatoulaná kočka se stala internetovou senzací, když se její fotografie dostaly na veřejnost

Zatoulaná kočka se stala internetovou senzací, když se její fotografie dostaly na veřejnost

Na sociálních sítích si srdce mnoha lidí získala toulavá kočka, která dostala přezdívku “Baby Yoda Cat” Veterinární asistentka Jana Avilesová zveřejnila fotografie jednoho rozkošného zatoulaného kocourka, který byl přinesen do její zvířecí nemocnice v Severní Karolíně, a Baby Yoda Cat se oficiálně stala virální!

Facebook

Zdroj:
Facebook

Nejen zbarvení kočičího obličeje, ale spíše její sklopené uši působí dojmem Baby Yody! Anonymní žena z Kannapolisu si Joy, kočky Baby Yody, všimla už před několika dny a na radu Humane Society of Rowan County, North Carolina (HSRC) se pomalu snažila získat její důvěru tím, že jí dávala jídlo ven do provizorního útulku. Měla v úmyslu ji přivézt do HSRC, jakmile se jí podaří ji získat, ale když se Baby Yoda Cat začala přibližovat, žena si uvědomila, že má na krku strašlivou otevřenou ránu. HSRC se postará o všechna zvířata bez ohledu na zranění, takže jakmile se dobrovolníkovi HSRC podařilo kočku získat, odvezli ji rovnou do zvířecí nemocnice Cabarrus.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Poté, co se Baby Yoda Cat stala virální, HSRC na své stránce na Facebooku zveřejnilo zprávu o této výjimečné kočce, přičemž na podporu jejích potřeb ve zvířecí nemocnici je možné získat finanční prostředky. Cílem sbírky bylo 700 dolarů, ale dary se vyšplhaly vysoko nad 1 200 dolarů. Svět se Baby Yoda Cat nemohl nabažit a chtěl se ujistit, že je o ni dobře postaráno. Baby Yoda Cat byla zanedlouho zvířecí nemocnicí propuštěna do péče jejího předpokládaného majitele. HSRC zveřejnilo své pochybnosti o tom, že tato osoba je skutečným majitelem, ale mělo svázané ruce. Kočku dávají na první místo a spolupracují s touto ženou na další podpoře léčebných potřeb Baby Yoda Cat prostřednictvím peněz vybraných ve sbírce.”

“Veterinární správa požadovala, aby tuto operaci a léčbu zajistila paní, které Joy předali. Se svolením laskavých dárců, kteří přispěli na Joyin účet, zaplatíme na tyto výdaje co nejvíce,” informovala HSRC veřejnost.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Tisíce cizích lidí se přihlásily s žádostí o adopci kočičky Yody. Mnoho lidí nabízelo, že pojedou stovky kilometrů, aby ji mohli přijet adoptovat. Někteří potenciální osvojitelé pocházeli z různých zemí a byli ochotni pro Baby Yodu Cat cestovat! Veterinární asistentka Jana Avilesová, která se o Baby Yoda Cat podělila jako první, zveřejnila na svém Facebooku aktualizaci pro všechny lidi, kteří si Baby Yoda Cat nemohli adoptovat:

“Jen v USA je 70 MILIONŮ toulavých koček. každý rok se do zařízení pro kontrolu zvířat dostanou 4 MILIONY koček a 1,4 MILIONU z nich je každoročně utraceno z důvodu nedostatku domovů. Všichni prosím zkontrolujte místní útulky. Zaručuji vám, že právě teď, když píšu tyto řádky, na vás čeká váš nový nejlepší přítel. Kočka Yoda možná vypadá skvěle, ale vzhled není všechno.”

Facebook

Zdroj:
Facebook

Popřejme Joy, kočičce Yodě, aby se co nejlépe zotavila z nadcházející operace. Baby Yoda Cat je sice malá, ale Yoda ví, že na tom nezáleží. “Na velikosti nezáleží. Podívejte se na mě. Soudíte mě podle velikosti, že? Hmm? Hmm. A dobře, neměli byste. Mým spojencem je totiž Síla, a to mocným spojencem.” – Yoda

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share