//function wptheme_stat() { // ?> // // Zatoulaná starší kočka se poprvé ujala péče a “rozplynula” se v náručí veterináře - carloskonig.com

Zatoulaná starší kočka se poprvé ujala péče a “rozplynula” se v náručí veterináře

Zatoulaná starší kočka se poprvé ujala péče a “rozplynula” se v náručí veterináře

Starší toulavá zvířata toho v životě často hodně prožila. Tato zvířata mohla strávit celý svůj život jako toulavá, nebo v některých smutných případech byla opuštěna, když jejich účty za lékařskou péči byly příliš vysoké. Naštěstí však existují lidé, kterým na těchto zvířatech záleží natolik, že jim otevřou své domovy a srdce.”

Barnaby, toulavá kočka z New Jersey, měla to štěstí, že se našel jeden z těchto lidí.”

Tento malý kocourek na tom byl opravdu špatně.”

Barnaby měl špatné oko a byl neuvěřitelně podvyživený. Byl úplně sám a co se týče koček, byl to “důchodce”

Ve věku 15 let nebylo mnoho lidí, kteří by byli ochotni kočce v nouzi pomoci. Naštěstí se do věci vložil zvířecí útulek Voorhees, který mu pomohl.”

Barnaby dostal potřebné jídlo, teplé místo na spaní mimo ulici a vodu.”

Když se na něj v útulku podívali blíže, zjistili, že pravděpodobnost, že Barnabyho adoptují, je velmi malá. Potřeboval velkou lékařskou péči a zvláštní lásku.”

Pro mnoho potenciálních osvojitelů to bylo příliš mnoho. Pro těžké adopční případy, jako je Barnaby, je potřeba speciální člověk, který pomůže.”

Z ničeho nic zavolal do útulku doktor Ed Sheehan a jeho žena Clare a požádali o další informace o starším kocourovi. Chtěli pomoci s léčbou kočky v nouzi na vlastní klinice. Měli by zájem mu také pomoci získat domov navždy?

Poté, co se Ed a Barnaby setkali, byla to dokonalá shoda. Některé shody prostě dávají smysl!

Když se Ed a kočičí senior poprvé setkali, spojili se způsobem, který zná jen majitel zvířete. Barnaby si nemohl pomoct, ale Ed se usmíval a smál. Poté, co Ed pomohl kočičku léčit, věděl, že bez ní nemůže žít.

Nabídka pomoci se brzy změnila ve shodu stvořenou v kočičím nebi.

Ed se rozhodl, že Barnaby je tak úžasná kočka, že bez ní nechce žít! Oficiálně adoptoval staršího kocoura a přivedl si ho k sobě domů.

Brzy si však všichni všimli, že se Barnaby změnil. Strávit nějaký čas s někým, kdo se o něj stará, mělo na Barnabyho zajímavý vliv.

Po adopci se Barnaby začal chovat jako úplně jiný kocour!

Poprvé v životě byl šťastný, zdravý a opečovávaný! Zdálo se, že to má na kocoura zázračný účinek, a zdálo se, že mu ubyly roky života. Mít někoho, kdo se o vás stará, může být tím nejlepším lékem na zlomené srdce.”

Je mnoho kočičích seniorů, kteří potřebují naši pomoc. Můžeme přispět tím, že adoptujeme starší zvířata nebo jim prostě jen zajistíme pohodlí, když zestárnou. Přesně to udělal doktor Ed pro Barnabyho.

Doktor Ed se postaral o to, aby byl zbytek Barnabyho života šťastný. Za duhový most odešel jako kočka, která poznala tolik lásky a péče.

Níže se podívejte na video Barnabyho a doktora Eda!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share