//function wptheme_stat() { // ?> // // Zatoulaný pes se konečně uklidní, když zjistí, že ho zachraňuje člověk - carloskonig.com

Zatoulaný pes se konečně uklidní, když zjistí, že ho zachraňuje člověk

Zatoulaný pes se konečně uklidní, když zjistí, že ho zachraňuje člověk

Mnoho zvířat žijících na ulici prožilo trauma, které si ani nedokážeme představit, takže je přirozené, že se nás lidí – i těch, kteří mají ty nejlepší úmysly a chtějí je zachránit – obávají. Když tedy jeden muž narazil na opuštěného psa na parkovišti v Dubaji, nečekal, že k němu tento milý pes přiběhne a přivítá se s ním jako se starým přítelem.

Přestože ten den nečekal, že zachrání život, muž si psíka okamžitě zamiloval a nakonec si ho vzal k sobě domů, aby žil v jeho domě. Svůj příběh sdílel na Instagramu spolu s několika rozkošnými fotografiemi a my se nemůžeme vynadívat na úžasnou proměnu tohoto psa!

Instagram

Zdroj:
Instagram

Anand Raman navštívil svou sestru v práci, když si na parkovišti před sestřinou kanceláří všiml špinavého mladého psa. Byl parný den a pes se snažil hledat stín pod zaparkovaným autem, aby se ochladil.

“Byl pod autem a jedl zbytky, které mu nechali někteří její zaměstnanci,” řekl Raman pro The Dodo. “Jeho srst byla matná a nohy nebyly úplně v pořádku.”

Přestože byl pes v tak špatném stavu, byl stále odhodlaný věnovat Ramanovi trochu lásky, a tak okamžitě opustil stín auta a přistoupil k muži s vrtícím ocasem a širokým úsměvem na tváři.

“Přistoupil ke mně se zvědavou, ale vzrušenou povahou a nadšeně vrtěl ocasem,” vzpomínal Raman. “Díky tomuto jeho chování jsem se do něj zpočátku zamiloval.” Dodal: “Pak jsme chvíli seděli na chodníku a on se spokojil s tím, že ode mě chvíli jen přijímal pohlazení. Odnesl jsem ho do auta a on mi okamžitě usnul na rameni.”

Instagram

Zdroj: :
Instagram

Pejsek znal Ramana ani ne pět minut, ale už věděl, že je to člověk, kterému může důvěřovat. S pomocí své sestry a švagra byl Raman schopen odvézt psa rovnou k veterinářům, kde ho mohli vyšetřit.

“Když jsem ho poprvé dostal, byl vyčerpaný, a proto při cestě autem do nemocnice hned usnul,” řekl Raman.

Veterináři se brzy podařilo zjistit, proč pes tak nejistě stojí na nohou.

Podle všeho měl chudáček v důsledku podvýživy křivici na obou předních nohách. Naštěstí se jedná o onemocnění, ze kterého se psi mohou plně vyléčit a které nezpůsobuje žádné celoživotní komplikace. Pejsek byl konečně na cestě k uzdravení.

Instagram

Zdroj:
Instagram

První věc, kterou Raman po příjezdu domů udělal, byla, že pejska poprvé vykoupal, což mohlo být navždy – a byl překvapen, co se pod špinavou srstí pejska skrývá!

“Byl tak špinavý, že jsem si myslel, že jeho srst má ve skutečnosti černou barvu, ale po osprchování jsem zjistil, že je to úplný opak,” uvedl Raman na Instagramu.

Instagram

Zdroj:
Instagram

Pes byl ve skutečnosti čistě bílý a jeho krásná srst přiměla Ramana pojmenovat ho Snowy.

Chvíli trvalo, než se Snowy uvolnil a usadil v životě s majitelem, a ničivé následky opuštění se projevily v úzkosti a problémech s důvěrou nebohého psa.

“Zpočátku nebylo snadné ho adaptovat na dům,” vysvětlil Raman. “Nebyl si jistý, kam má jít a co má prozkoumat, takže jen seděl v koutě. Když jsem ho brával na procházky, neustále se děsil, že ho nechám zpátky na ulici, takže se mi vytrhával z vodítka a utíkal zpátky na parkoviště našeho komplexu domů. To se dělo nějakou dobu, dokud nepochopil, že ho nikam rychle nepustíme.”

Naštěstí po dvou měsících důsledné lásky a náklonnosti od Ramana je Snowy konečně schopen důvěřovat svému majiteli.

“Spí a čeká, až se vrátíme z práce, a tehdy nás zasypává láskou a my mu oplácíme stejnou,” řekl Raman. “Úžasně dobře také vychází s každým psem, na kterého narazí, a velmi dobře se chová k dětem a hostům.”

Jaká úžasná proměna! We need more people like Raman in the world.

Please SHARE this with your friends and family.

Share