“Zavřený” opuštěný pes se choulí v rohu boudy a bojí se světa

“Zavřený” opuštěný pes se choulí v rohu boudy a bojí se světa

Zvířata mají také city a je zničující, jak na to spousta lidí zapomíná.

Vlastnit domácího mazlíčka je výsada, ne hra, při které by mělo být snadné se ho vzdát a opustit ho. Pro tato zvířata jsou jejich lidé jejich světem, takže si jen představte, že se ocitnou náhle opuštěná?

I zvířata bývají zraněná.

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

Když byl opuštěný pes jménem Kita zachráněn, předpokládalo se, že bude celé týdny sám na “akrech a akrech pozemku” Byla naprosto vyděšená, protože doslova nikoho neměla.”

Tu noc si ji Julie ochotně vzala domů a nebohého psa vykoupala, jak tolik potřeboval. Přestože byla Kita zachráněna, vypadala celou dobu neuvěřitelně zdrceně.

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

Pes byl zničený.

“Byla schoulená do malého, drobného klubíčka, tak malého, jak jen to šlo,” vzpomíná Julie.

I ty nejmenší věci ji děsily. Nikdy se nedozvíme, čím vším si musela projít, ale její činy ukazují, že její minulost nebyla vůbec jednoduchá. Nakonec se Kita vždycky chovala tak, jako by se vždycky bála, že ji zase někdo opustí.”

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

Julii to zlomilo srdce, když viděla Kitu takhle.

“Nakonec jsem ji zvedla a položila na gauč,” vzpomínala. “Po čtyřech nebo pěti dnech vyskočila a lehla si hned vedle mě a já se rozplakala.”

Prvních pár dní přineslo Kitě domů kolotoč emocí, takže když začala projevovat známky toho, že se cítí v bezpečí, Julie jí nemohla nebýt vděčná.

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

Kita se začala rozehřívat.

Na rozdíl od toho, jak byla zpočátku vyděšená, se nyní pes začíná otevírat. Rozkošná fenka totiž naprosto vyhledává pozornost. Pozornost prostě miluje.

“Získává sebevědomí, které by měl mít každý pes. Nakonec velmi pomalu a velmi váhavě poprvé vyšla po schodech,” vypráví Julie s oblibou.

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

“Vidět ji, jak se ze smutného, mokrého štěněte, které bylo chyceno v přepravce, stává mazlivé štěně na gauči, které přijímá lásku a žádá si o ni. Je to úžasné,” dodala.

Pomalu se uzdravovala.

Po dvou týdnech pěstounské péče o Kitu se jim podařilo najít jí rodinu navždy. Kita je nyní ve svém domově, kde by ji nic na světě nedonutilo opustit ji.

Podle její nové rodiny Kita bojovala, když si ji poprvé vzali domů. Schovávala se a zdráhala se nechat na sebe sáhnout

Opět byla v adaptačním režimu

Youtube – The Dodo

Zdroj:
Youtube – The Dodo

Naštěstí jí její “sestry” pomohly zvyknout si na nový domov. Žije s ní dvojice psů jménem Raven a Flare.

“Kita byla zpočátku určitě bázlivá, když šla ven, ale když viděla, jak Flare a Raven vyrážejí, cítila se trochu pohodlněji, když šla a vyrazila také,” svěřila se Kitina chlupatá máma.

Nakonec se Kita zahřála a ukázala, že stejně jako ostatní psi se i ona ráda baví. Vždycky si ráda hraje a běhá venku a tráví čas se svými milovanými sestrami. Chvíli to trvalo, ale vše stálo za to.”

Kitino zlomené srdce je nyní již jen minulostí, protože žije svůj zbrusu nový život plný lásky a radosti.”

Podívejte se na video níže a buďte svědky Kitiny cesty.”

Prosím, SDÍLEJTE tento článek se svými přáteli a rodinou.

Share